...

Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Форум » Про життя » Режим дня вдома та в дитячому садку
Режим дня вдома та в дитячому садку
VikaДата: П`ятниця, 2011-11-18, 12:38 PM | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Заблокированные
Репутація: 1
Шановні батьки, вихователі та гості сайту!
На наш погляд проблема пристосування батьків та дитини до режиму дня в дитячому садку - одна з самих складних. Наприклад, ті діти, батьки яких працюють з 8.30 та пізніше, практично щоденно не беруть участі в ранковій гімнастиці. Поділіться вашими думками з цього приводу. Режим і дитина - за і проти.

ГостьДата: П`ятниця, 2011-11-18, 1:52 PM | Повідомлення # 2
Група: Гість

Привчати дітей до режиму потрібно якомога раніше, щоб до моменту вступу в школу вони вже свідомо виконували розпорядок дня. Дотримання режиму дня виробить у дитини почуття відповідальності, дисциплінованості — ті самі якості, які дуже потрібні школяру.
Якщо ваша дитина відвідує дитячий садок — а там дотримуються режиму дня — то й вихідні дні не повинні відрізнятися від звичних.
Дитина обов'язково повинна вставати в той саме час, бажано годин у сім або половині восьмого. Звикнувши вставати пізніше, йому важко буде прокидатися в необхідний час, коли піде в школу.
Лягати спати дитина повинна не пізніше половини дев'ятого. Тривалість нічного сну — не менше 11,5-12 годин. Цього часу досить для повного відновлення працездатності й функціонального стану нервової системи.
Звикнувши лягати спати й вставати в той саме час, діти швидко засинають і легко прокидаються.
Необхідний і денний сон ( півтора-дві години). Адже діти стомлюються не тільки від занять, але й від шуму, від спільних ігор. Позбавлення дитини денного сну може викликати в нього різні розлади нервової системи.
У режим дня дитини повинна обов'язково входити ранкова гімнастика! Вона зміцнює здоров'я, знімає сонливість, дає заряд бадьорості
Гуляйте в будь-яку погоду не менше 4 годин! Не можна скорочувати час прогулянки через зайнятість дорослих, поганої погоди. Адже свіже повітря для дитини — це зміцнення здоров'я, загартовування організму, поліпшення діяльності органів дихання й серцево-судинної системи. Перебування на повітрі повинно бути активним: це й рухливі ігри, фізичні вправи, і посильною разом з дорослими працею.
Завжди незмінним у режимі дня повинно бути час сніданку, обіду, полуденка, вечері. Тільки у випадку режиму харчування відбувається необхідна підготовка діяльності шлунково-кишкового тракту до перетравлювання їжі, засвоєнню живильних речовин. Тоді дитина буде їсти з більшим задоволенням і апетитом!
Якщо дошкільник звикне до виконання режиму дня, згодом це стане його внутрішньою потребою. Але ж режим —- запорука здоров'я!

ГостьДата: П`ятниця, 2011-11-18, 11:33 PM | Повідомлення # 3
Група: Гість

[quote=Гость]У режим дня дитини повинна обов'язково входити ранкова гімнастика! Вона зміцнює здоров'я, знімає сонливість, дає заряд бадьорості [/quote]
гимнастику можно делать и дома, главное без фанатизма. а если родитель ходит к 8.30, то пускай воспитатели наберутся смелости и сделают замечание в реальной жизни, а не обсуждают это на форуме. если соблюдаем режим, то до конца: работаем с 6.45 и до 18.45 каждый день, и не мерзнем с сумочками под выходом из д/с. режим дело хорошее, но главное - гармония!

VikaДата: Понеділок, 2011-11-21, 1:26 PM | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Заблокированные
Quote (Гость)
Quote (Гость)
У режим дня дитини повинна обов'язково входити ранкова гімнастика! Вона зміцнює здоров'я, знімає сонливість, дає заряд бадьорості

гимнастику можно делать и дома, главное без фанатизма. а если родитель ходит к 8.30, то пускай воспитатели наберутся смелости и сделают замечание в реальной жизни, а не обсуждают это на форуме. если соблюдаем режим, то до конца: работаем с 6.45 и до 18.45 каждый день, и не мерзнем с сумочками под выходом из д/с. режим дело хорошее, но главное - гармония!

Quote (Гость)
Quote (Гость)

Отвечает заведующая. Согласна с Вами, уважаемый Гость! Позволю себе лишь небольшую реплику, с вашего разрешения. Воспитателям не замечание родителям нужно делать в таком случае, а с предложением обратиться. -Приходите на гимнастику, пожалуйста! А что касается воспитателей,замёрзших с сумочками перед входом в детский сад, наберитесь смелости, и не теряя чувства юмора, спросите их:- Почему вместе с детками не играете, сумочка мешает? Я тоже спрошу, обещаю.

VorontsovaДата: Субота, 2011-12-03, 2:12 AM | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Пользователи
У нас дома по режиму в основном только сон, ну и вечерние купания. Сына стараемся ложить спать в одно и то же время, ну и подъем соответственно. На выходных можем чуть дольше поспать smile
Утром делаем все необходимые процедуры: умываемся, чистим зубки... Зарядку не делаем shy вернее выполняем физические упражнения, но не сразу после сна, а позже (если это выходной день). А утром в будни просто идем в сад.

Занимаемся с ребенком (чтение, рисование, лепка и прочее) не по графику, а когда у него есть желание, и еще когда я считаю что уже пора - завлекаю его и у него сразу появляется желание заниматься.

Форум » Форум » Про життя » Режим дня вдома та в дитячому садку
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Сентябрь

КРУНК