...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Проект «Музей українська світлиця»
 
 Створення «Музею українська світлиця» є додатковою можливістю для реалізації освітніх програм дошкільного закладу, направлених на культурний розвиток учасників навчально-виховного процесу. В нашому місті один музей, але навряд чи маленькі дошкільнята є його постійними відвідувачами. Створення музею пов’язаного з історією, культурою, етнографією України на базі дошкільного закладу, який буде невід’ємною частиною розвиваючого середовища, дозволить малятам, не покидаючи приміщення садка, на власні очі побачити аутентичні речі, дізнатися їх історію.
  А ще, буде дуже приємно, разом з батьками внести сімейний вклад в розвиток міні-музею закладу, подарувавши деякі бабусині чи дідусеві реліквії (одяг, книжки, посуд, прикраси та ін.), це не стільки сформує інтерес до сімейної спадщини, музейної справи, а й сприятиме вихованню почуттів гордості та любові до Батьківщини.
  Детальніше дивитися тут
 
 
Проект «Лекотека»
 
 Створення Лекотеки, як додаткової можливості для реалізації корекційно-розвивальних і освітніх пограм, та психологічного супроводу сім’ї, на базі дитячого садка для дітей віком від 1,5 до 6 років, які мають обмежені можливості здоров’я та потребують особливих умов, необхідних для їхнього повноцінного розвитку, надасть можливість забезпечити належний психолого-педагогічний супровід, соціалізацію, підготовку та здійснення інтеграції цих дітей в освітній простір дошкільного закладу. Учені довели, що здоров’я дитини лише на 7-9% залежить від стану охорони здоров’я в країні, але більше – від її способу життя, який впливає на фізичний стан і духовне здоров’я, на цінності орієнтації, моральні, вольові якості. Здоров’я дитини в садку і в родині розглядається у контексті єдності складових: фізичного, психоемоційного, морального та соціального.
 Детальніше дивитися тут
 
Сентябрь

КРУНК