...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2014 » Січень » 21 » Міжнародний день обіймів
10:49 AM
Міжнародний день обіймів

21 січня відзначають досить своєрідне свято — Міжнародний день обіймів. Він був заснований в 86 році в США, але називався він тоді «Національний день обіймів». Потім свято швидко набрав популярність по всій земній кулі. Головною традицією даного свята вважається укладання в дружні обійми усіх знайомих і незнайомих людей.
 
Незважаючи на те, що з’явився всесвітній день обіймів порівняно недавно, знайти його автора так і не вдалося. Кому саме прийшла в голову ідея такого тісного поздоровлення, невідомо. Але все ж вважається, що ініціаторами даного свята є студенти. У міжнародний день обіймів хлопці та дівчата укладали один одного в дружні обійми без усякої причини або інтимної підоснови.
 
Існує думка, що при дружніх обіймах люди здійснюють обмін людським теплом. Психологи стверджують, що люди, які прагнуть укласти когось в своїх обіймах, підсвідомо хочуть відчувати безпеку, любов і комфорт. Обійми супроводжують нас практично все життя, ми з радістю укладаємо в них друзів і рідних при зустрічі і для того, щоб показати свою вдячність або радість не тільки в День обіймів.
 
Поздоровлення абсолютно не зажадають ніяких витрат, достатньо лише щедро нагородити теплом усіх, кого тільки захочете. Нагадайте своїм близьким людям про своє теплом і щирому ставленні до них, просто обнявши їх і подарувавши частинку свого тепла.
Переглядів: 357 | Додав: Lora | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 2
2  
Дарите друг другу радость!

1  
Всех обнимаю!!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК