...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2014 » Січень » 31 » Увага! Конкурсу дитячих творчих робіт із малювання «Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай»
1:37 PM
Увага! Конкурсу дитячих творчих робіт із малювання «Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай»
 
І. Загальні положення
Конкурс проводиться в рамках освітньої ініціативи місяця «Я – громадянин, я – патріот, я – житель свого міста», міського місячника правового виховання, з метою підтримки талановитих дітей, їх дитячої творчості та популяризації творчої праці вихователів.

Організаторами конкурсу є служба у справах дітей та сім’ї Славутицької міської ради, відділ освіти виконавчого комітету Славутицької міської ради, міський методичний центр відділу освіти виконавчого комітету Славутицької міської ради

ІІ. Завдання конкурсу

Конкурс спрямований на:

-      формування громадянської свідомості дошкільників;

-      визначення системи роботи та впровадження найефективніших форм і методів ознайомлення дошкільників із правами Конвенції ООН про права дитини;

-      естетичне виховання дітей;

-      виявлення та підтримку активних, талановитих дітей, їх залучення до творчої діяльності;

-      популяризацію жанрів та технік живопису;

-      підвищення професійного й педагогічного  рівня  педагогів.

ІІІ. Порядок і термін проведення конкурсу

3.1.  Конкурс проводиться протягом лютого 2014  року в ІІ етапи:

І етап — відбірковий. Проводиться на локальному рівні в кожному  дошкільному навчальному закладі міста до 17.02.2014.

ІІ етап  міський. Триває протягом 17 лютого – 21 лютого 2014 року.

3.2.   Для проведення І та ІІ етапів утворюються відповідні оргкомітети конкурсу та журі.

3.3.   Склад журі ІІ етапу.

Голова журі: Дудинська В. М., начальник служби у справах дітей та сім’ї, члени журі: Старовойтова А. О., завідувач міського методичного центру відділу освіти, Житник Л. М., завідувач сектором соціальної роботи центру соціальних служб СДТМ.

3.4.     Оргкомітет ІІ етапу: Дудинська В. М., начальник служби у справах дітей та сім’ї, Терещенко І. А., методист із дошкільної освіти міського методичного центру відділу освіти.

3.5.     Оргкомітет та його повноваження:

-      доводить до відома навчальних закладів Положення про проведення конкурсу;

-      визначає призи та організовує висвітлення ходу конкурсу в засобах масової інформації та на сайті міського методичного центру.

3.6.     Дитячі роботи та заявки на участь у конкурсі подаються до координатора конкурсу Терещенко І. А. до міського методичного центру 20 лютого 2014 року.

3.7.     Роботи супроводжуються заявкою в двох екземплярах, що містить такі дані: прізвище, ім’я, вік дитини повністю (день, місяць, рік народження) та назву роботи, дошкільного навчального закладу, а також повністю П.І.Б. педагога чи особи, яка підготувала дитину.

ІV. Учасники   конкурсу

До участі в конкурсі запрошуються вихованці дошкільних навчальних закладів міста. Конкурс проводиться для дітей 5-6 років.

V. Вимоги до робіт та їх оцінювання

5.1.    Дошкільні навчальні заклади до міського оргкомітету подають не більше трьох робіт.

5.2.     Роботи можуть виконуватися в будь-якій художній техніці, будь-якими матеріалами: олівцями, крейдою, гуашшю, фарбами, пастеллю, фломастерами і таке інше. Жанри живопису можуть бути будь-якими. Тло роботи може бути білим чи кольоровим.

5.3.     Картини приймаються  лише у стандартному розмірі  42 х 30 см. (у форматі А3)  з паспарту.  Розмір вказаний з урахуванням паспарту.  

5.4.     До конкурсу надаються лише індивідуальні роботи.

5.5.     Дитячі малюнки, в яких скопійовано зображення готових малюнків до поштових марок, журналів, блогів, сайтів, інших інтернет-ресурсів оцінюватися не будуть.

5.6.     До кожної  роботи має бути прикріплена друкована інформація на аркуші паперу 4 х 8 см., 11 шрифтом Times New Roman,  через 1, 0 інтервали. У ній зазначають: назву роботи, ім'я та прізвище дитини, вік дитини повністю, номер та назву закладу освіти, ім'я, по батькові та прізвище педагога чи особи, яка підготувала дитину, місце її роботи. Розміщення цих структурних складових на роботі має бути з правого боку малюнка, внизу.

5.7.     Журі оцінює подані роботи за такими критеріями:

-      самостійність виконання роботи дитиною;

-      повне розкриття теми «Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай»;

-      багатство  творчих прийомів;

-      якість оформлення роботи;

-      композиційна досконалість роботи;

-      оригінальність роботи.

VІ.  Нагородження переможців

6.1.     На підставі рішення журі відповідного етапу конкурсу переможці  нагороджуються дипломами. Кількість переможців у кожній віковій категорії ІІ етапу визначає журі.

6.2.     Діти-переможці ІІ етапу нагороджуються дипломами та пам’ятними подарунками. Педагоги, які підготували переможців другого етапу нагороджуються подяками. 

Переглядів: 682 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК