...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
 • Сторінка 9 з 9
 • «
 • 1
 • 2
 • 7
 • 8
 • 9
Форум » Форум » Консультує завідуюча » Консультує завідуюча (Ваші запитання до завідуючої ДНЗ №6 Гусєвої Лариси Дмитрівни)
Консультує завідуюча
MiralissaДата: Середа, 2012-03-07, 2:55 AM | Повідомлення # 121
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 1
Багато хто з нас у дитинстві хотів бути лікарем, перукарем, педагогом….А я мріяла бути археологом, по праву вважаючи цю професію надзвичайно захоплюючою, цікавою, романтичною . Але доля вирішила за мене – я закінчила педучилище, за розподілом потрапила в чудове місто Славутич, і тут, на своєму життєвому шляху зустріла Гусєву Ларису Дмитрівну, яка набирала персонал для нового дитячого закладу «Крунк». І замість далеких експедицій, цікавих розкопок та наукових відкриттів – група малечі ясельного віку. Оце була справжня «романтика»: сльози діточок, ранковий і пообідній «спів» малечі, 25 дітей за списком. Невже це було?!.. Так, аякже…Але це були найкращі роки моєї юності, бо ми любили цих дітей по-справжньому, піклувалися про них, вчили їх і вчились в них- бути справжніми, безкорисними, люблячими. І потім, коли з’явились свої дітки, цей безцінний досвід став у пригоді. Справді, ми були для них, як рідні.
Тепер наші вихованці приводять свою малечу до нас в садочок. Це дивовижно, бо ми їх пам’ятаємо зовсім маленькими і закономірно, бо вихователі, які працюють в нашому садочку, люблять свою роботу, віддають дітям свою доброту, щирість, ніжність, щедрість душі. А невгамовні «чомусики» дарують їм свою дитячу любов. Бачити в дитині особистість, з повагою ставитись до її маленького «Я» - ось леймотив роботи наших педагогів. Мудрі наставниці, невтомні, самовіддані трудівниці, лагідні терплячі жінки – це наші вихователі дитячого садочка № 6 «Крунк».
Я люблю свій садочок, малечу, свою професію і вважаю, що це моє справжнє покликання і призначення. А дослідження історичного минулого древніх народів нехай вивчають наші випускники, в них це вийде, я не сумніваюсь, краще.
Бути вихователем і важко, і почесно, і, водночас, зараз не зовсім престижно. Але якщо ти педагог не лише за дипломом, а в першу чергу за покликом серця, ти - Вихователь з великої букви, і тобі, педагог, низький уклін!


У серце увійде лише те, що йде від серця…Ж.-Ж.Руссо
 
ВалентинаДата: Четвер, 2012-03-08, 4:51 PM | Повідомлення # 122
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Уважаемая Лариса Дмитриевна! Поздравляю вас с первым весенним праздником - 8 марта! Пусть сбудутся все Ваши мечты ! Вам и всем сотрудникам родного сада посвящаю свое стихотворение.
Воспитательница.
Есть профессий много разных-
Героических, отважных,
Модных, денежных, почетных.
Всех не счесть, уж это точно.
Но важнее всех на свете,
Скажут взрослые и дети,
Есть профессия одна
Очень всем нужна она.
Догадаться тут несложно,
Без нее прожить как можно?
Если мама на работе,
Детвора в тепле, в заботе.
Кашку съест, услышит сказку.
Покатается в салазках.
Поиграет в кошки-мышки,
Ежика узнает в книжке.
И споет, и потанцует,
Маме вазу нарисует.
Кто всему ребят научит?
Ручки мыть , надеть пальто,
Объяснит про то и то.
Любит всех - Егорку , Варю,
Женю, Вику, Кирю, Даню,
Витю, Дашу и Платона,
Ростика и Родиона.
Лесю , Лизу и Каринку
И кудряшку Аринку.
Вытрет слезки , успокоит,
Одеяльцем спать укроет.
Сон ребячий сторожит.
Детки спят, она не спит.
Надо хвост заштопать мишке,
Зайке постирать штанишки.
Столько дел , - им нет конца.
Но со всем справляется
Наша воспитательница.
 
TanyДата: Четвер, 2012-03-08, 5:00 PM | Повідомлення # 123
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Вітаю всіх своїх колег в садочку , прекрасних жінок зі святом 8 Березня!!!!! flower flower

З Днем 8 Березня,
Нехай він буде світлим,
Нехай підуть печалі,
Збудуться мрії,
І приносять радість
Блакитні вітри,
І посмішки дарують
Люди і квіти!
 
GusevaLДата: Четвер, 2012-03-08, 5:13 PM | Повідомлення # 124
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 18
Репутація: 3
heart Спасибо, Валентина! Вам добра, счастья и здоровья! Всех женщин с Праздником! Желаю любви, заботы и понимания вам от сильной половины человечества! И в шутку и всерьёз...стихи Роберта Рождественского, написанные 8 марта. Все равно что за снегом идти
в Африку,
а за новою книжкой стихов —
в мебельный
и уныло просить
со слезой в голосе
адрес господа бога
в бюро справочном,
все равно что ругать океан
с берега
за его невниманье
к твоей личности,
все равно что подснежник искать
осенью
и, вздыхая, поминки справлять
загодя,
все равно что костер разводить
в комнате,
а гнедого коня
в гараже требовать,
и упорно пытаться обнять
облако,
и картошку варить
в ледяной проруби,
все равно что на суше
учить плаванью,
а увесистый камень
считать яблоком,
все равно что от курицы
ждать лебедя —
так однажды
решить,
будто ты
полностью
разбираешься
в женском характере! love
 
NataДата: Понеділок, 2012-03-12, 8:12 PM | Повідомлення # 125
Рядовой
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Про професію педагога я мріяла ще в дитинстві. На мій погляд - це найгуманніша професія в світі. Адже педагог несе дітям не тільки знання, він несе доброту і правду.
До здійснення своєї мрії я йшла довго, долаючи перепони на своєму шляху. І врешті - решт досягла своєї мети. Я горда і щаслива тим, що ось уже майже 20 років працюю в чудовому, дружньому колективі, поряд з талановитими і успішними людьми, які завжди готові допомогти і підтримати.
Я пишаюся своєю професією, бо обрала її за покликом серця. Як на мене, це не просто професія - а стан моєї душі. Я рада, що можу приносити користь своїм вихованцям - майбутнім громадянам нашої держави - своєю працею, досвідом та умінням. І як це не звучить гучно - любов дітей, тепло і щирість їхніх посмішок; вдячність і повага батьків - це найвища оцінка і нагорода для мене. Мабуть в професійному житті більшого і не потрібно.

В наших руках найбільша з усіх цінностей світу-Людина. Ми творимо Людину, як скульптор творить свою статую з безформенного шматка мармуру: десь у глибині цієї мертвої брили лежать прекрасні риси, які потрібно добути, очистити від усього зайвого.
В. О. Сухомлинський
 
GusevaLДата: Середа, 2012-04-11, 6:59 PM | Повідомлення # 126
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 18
Репутація: 3
Ответ маме Оли, заданный в чате.
Уважаемая мама Оли!
Практика перевода детей из группы, куда ходит ваш ребёнок, происходит обычно в группу напротив, это делается для вашего удобства и комфорта ребёнка.
Перевод детей происходит после дневного сна в своей группе и по уважительным причинам. Одна из них-это небольшое количество детей в группе (их забрали домой родители, или не привели в детский сад вообще по разным причинам, в том числе и по домашним обстоятельствам); вторая причина-отсутствие воспитателя вашей группы на работе ( болезнь, учебный, очередной или другие виды отпусков, есть и другие уважительные причины).
Приношу Вам свои извинения за неудобства.
Очень надеюсь, что дети группы, куда ходит Ваша дочка Оленька, будут посещать детский сад в полном, или почти полном, составе!
 
GusevaLДата: П`ятниця, 2012-04-13, 7:12 PM | Повідомлення # 127
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 18
Репутація: 3
Ответ для мам трёх деток. Чат не позволяет давать полный ответ, поэтому отвечаю на форуме. Уважаемые мамы! Приглашаю вас во вторник для беседы и решения проблем, связанных со сведением групп. Напишите, пожалуйста, в чате время вашего визита. Если вы не хотите встречаться со мной, тогда обратитесь в отдел образования. С уважением, заведующая Гусева Л.Д.
 
GusevaLДата: Вівторок, 2012-06-19, 8:35 AM | Повідомлення # 128
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 18
Репутація: 3
Відповідь для ОЛЕНИ:

Відповідно до ст.14 Закону України «Про дошкільну освіту» групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими, сімейними, родинними ознаками і наповнюються наступним чином:
• для дітей віком від одного до трьох років - до 15 осіб,
• для дітей віком від трьох до шести (семи) років - до 20 осіб,
• різновікові групи - до 15 осіб,
• з короткотривалим і цілодобовим перебуванням дітей - до 10 осіб.

В зв’язку з тим, що персонал закладу, а це жінки, впродовж літа використовує свої основні та додаткові відпустки, а майже 80% персоналу мають різноманітні пільги, які дозволяють їм користуватись відпусткою в літній період, тому, коли ми комплектуємо групи влітку, орієнтуємось на наявність персоналу і щоденну кількість дітей в закладі.
Ми намагаємось, не порушувати державні норми. Протягом всього літнього періода, як правило, працюють 4 групи, які відвідують діти з усього дитячого садка, які обслуговують вихователі по черзі (відповідно до графіку відпусток).

Приносимо свої вибачення за незручності.
Якщо у Вас, Олена, є можливість і бажання, скористайтесь правом на відпустку (літній відпочинок) для дитини.
 
GusevaLДата: Вівторок, 2012-06-19, 11:50 AM | Повідомлення # 129
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 18
Репутація: 3
Олена, зараз кількість дітей в саду:
група № 4 - 15 дітей
група № 6 - 12 дітей
група № 7 - 19 дітей
група № 8 - 19 дітей
група № 10 - 14 дітей

Щоденно, після 8 години ранку, коли медична сестра закінчить підрахунок дітей, якщо їх кількість буде значно перевищувати норму, і ми будемо мати можливість (за наявностю персоналу) відкривати додатково групу - ми будемо це робити! Орієнтуємось на норму.
 
Форум » Форум » Консультує завідуюча » Консультує завідуюча (Ваші запитання до завідуючої ДНЗ №6 Гусєвої Лариси Дмитрівни)
 • Сторінка 9 з 9
 • «
 • 1
 • 2
 • 7
 • 8
 • 9
Пошук:

Сентябрь

КРУНК