...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
 Марка "Крунк"

Шановні мами і тата! Ми відкрили для вас " Домашню сторіночку"! Будь ласка, приносьте фотографії вас і ваших дітей на різні теми ("Відпустка", "Вихідний день", "День народження", " Моя улюблена іграшка" і ін.). Наприклад, фото, де зображений ваш малюк, який допомагає мамі, а насправді займається своєю улюбленою справою-грою, - будуть усім цікаві! З пропозицією можна звертатися до своїх вихователів в групі! ЧЕКАЄМО ВАС з ФОТОГРАФІЯМИ! (Якщо є бажання і можливість, то фотографії можна прокоментувати. Якщо такого бажання чи можливості не має, то ми самі залюбки це зробимо для вас).  


 

"Вихідний день! День, який я завжди дуже чекаю та люблю"
 
 -Знайомтесь, мене звуть Родіон, мені майже 4 роки. Ім’я у мене ду-у-у-же цікаве! Мама мені розповідала, що моїй бабусі, Вірі Миколаївні (взагалі-то, я її Бабусею кличу, ще кличу -  Моя рідненька, Єдина, Золотенька, Дорогенька... Коли я в неї в гостях і вона вкладає мене спати...я люблю погладити її щічки. Вони м’я-я-я-ке-е-е-нькі ), так от, коли мене ще не було, їй наснився сон, що в неї є онук Родіон. Ну цеж я і є! Ще в мене є найкращий друг Максим, ми з ним не солдати, ми - командири!


   

  -Знайомтесь, ось це любов мого життя - моя матусечка кохана. Вона вчителька і діти її кличуть Наталія Петрівна (Ого!), я дуже її люблю, дуже-дуже. 
   
 

  А мого татуся звуть Роман. Мій тато самий добрий і сильний. Бачите, як він мене тримає?! Я його люблю та поважаю. Вихідні ми завжди проводимо весело та цікаво! З вами був Родіон Жуков.
 
 
 
 
Ваня Ерохов-Немерченко з сестричкою Дашею.
 
 
 
 
Сентябрь

КРУНК