...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Календар цікавих дат
 
фото цікавих подій дивитися тут
 
 
14 червня 2012р. з метою знайомства з роботою французької школи в Славутичі, яка знаходиться в нашому закладі, місто відвідали Радник з питань культури та співробітництва посольства Франції в Україні, Директор Французького інститута в Україні Анн Дюрюфле і Лоранс Леводель, Аташе з питань співробітництва.
 
 7 червня 2012р. наш заклад відвідали голови галузевих профспілок Київської області.
 
1 червня 2012 р. у рамках робочої поїздки до м. Славутича з нагоди 25-річчя міста дошкільний навчальний заклад № 6 "Крунк" відвідав Президент України Віктор Янукович.  
 
1 червня 2012р., у Міжнародний день захисту дітей, наш заклад відвідав Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник та Голова Київської обласної державної адміністраціі Анатолій Йосипович Присяжнюк.
 
21 травня 2012р. з метою ознайомлення з соціальною інфраструктурою Славутича, наш заклад відвідало керівництво Київської обласної ради профспілок в сладі: Герус Сергій Миколайович - заступник голови обласної ради, Шлапак Оксана Миколаївна - завідуюча відділом з питань соціально-економічного та правового захисту, Василенко Леонід Полікарпович - завідуючий відділом з охорони праці та пенсійного забезпечення.
 
17 травня 2012р. наш заклад відвідали слухачі денної форми навчання "Національної академії державного управління при Президентові України", на чолі з кандидатом наук державного управління, доцентом кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом Валентюк Інною Вікторівною.
 
25 квітня 2012р. в нашому місті проведено виїзну колегію Київської обласної державної адміністрації. В рамках ознаймлення з соціальною інфраструктурою міста Славутича, сто двадцять учасників колегії, на чолі з Анатолієм Йосиповичем Присяжнюком, Головою Київської обласної державної адміністрації та у супроводі міського голови Володимира Петровича Удовиченка відвідали наш заклад.
 
13 січня 2012р. наш заклад відвідали представники японської кінокомпанії "K-INTERNATIONAL" на чолі з Кенго Отаке, фотогафом и продюсером.
 
16 грудня 2011р., в рамках ознайомлення з інфрастуктурою міста, наш заклад відвідали представники комітету териториального суспільного самоврядування "Надія" з міста Барановичі.
 
30 листопада 2011р., в рамках ознайомлення з інфраструктурою міста, наш заклад відвідали учасникі науково-практичного семінару з теми "Реалізація програми електронного самоврядування на прикладі територіальної громади м.Славутич".
 
19 жовтня 2011р. ДНЗ №6 «Крунк» радо зустрічав гостей – завідувачів міськими (районними) методичними кабінетами (центрами) Чернігівської області, учасників семінару-практикуму з теми "Інноваційна модель науково-методичної служби як головний чинник розвитку освіти".

23 вересня 2011р. ДНЗ приймав у себе учасників обласного семінару-практикуму для завідуючих районними, міськими методичними кабінетами, центрами "Використання інформаційних ресурсів в освітній системі регіону”.
 
 
Сентябрь

КРУНК