...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
 Проект "Лідери освітніх ініціатив"
 
  У 2010-2011 рр. здійснюватиметься реалізація міжнародного україно-польського освітнього проекту «Лідери освітніх ініціатив». Організатором проекту є Осередок розвитку освіти Республіки Польщі (ORE). Проект реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України і є продовженням і розширенням попередніх проектів, які реалізуються в Україні з 2005 року (створення та функціонування шкільних європейських клубів, європейська та євроатлантична освіта). У 2007 році в проекті «Якість в освіті» було проведено навчання 27 директорів регіональних інститутів підвищення кваліфікації з питання планування напрямів розвитку інститутів післядипломної педагогічної освіти.
  У тому ж році ОRЕ вперше приєднався до програми Польська Допомога, реалізуючи проект "Лідери європейської освіти". У 2008, продовжуючи форму едукаторських навчань, був реалізований проект "Міжкультурна освіта", метою якого була підготовка 50 тренерів для проведення занять із вчителями в галузі міжкультурної освіти.
  Проект «Лідери освітніх ініціатив» є продовженням здійснених раніше заходів і досвіду в галузі освіти в Україні та, перш за все, відповіддю на потреби українського освітнього середовища, що стосується впровадження системи якісного професійного розвитку педагогів.
Даний проект сприятиме системним змінам, пов'язаним із поліпшенням якості роботи навчальних закладів, підвищення кваліфікації педагогічних працівників та рівних можливостей отримання освіти. 
  Проект відповідає пріоритетним напрямам діяльності Міністерства освіти і науки України, таким як мобільність, рівні можливості для отримання освіти і професійного розвитку педагогів.
  У рамках проекту в Київській області розпочалася підготовка 25 педагогічних працівників, роллю яких є методичний супровід, діагностика та планування діяльності, пов'язаної із впровадженням освітніх інновацій на рівні навчального закладу.
 

 

Офіційний веб-сайт проекту тут
Веб-сторінка проекту на сайті міського методичного центру тут
Форум учасників проекту на сайті міського методичного центру тут

 Стрічка новин проекту
 
Цікаві події. Рецепт успіху тут
Крунк house. Презентація "Віртуальний фото-портрет проекту "Лідери освітніх ініціатив 2012" тут
 
 
Сентябрь

КРУНК