...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
  Марка "Крунк"
 
Освітня діяльність в дошкільному навчальному закладі №6 "Крунк"
  
План роботи закладу на 2014-2015 н.р.
 
 
Вересень завантажити
 

 
У навчально-виховному процесі ДНЗ №6 «Крунк» використовуються різноманітні, цікаві, інтерактивні форми організації дітей: спеціально організована навчальна діяльність, ігри-заняття, самостійна діяльність дітей (художня, рухова, мовленнєва, ігрова, трудова, дослідницька та ін.), індивідуальна робота, спостереження, екскурсії, походи, свята та розваги, робота гуртків тощо. Під час складання розкладу занять враховуємо психічне, фізичне, емоційне навантаження на дитину, передбачаємо раціональне чергування видів розумової, рухової, практичної діяльності. Місце проведення занять – вікові групи, спортивна та музична зали, басейн, ігрові, спортивні майданчики, парк тощо. Розклад занять затверджується завідуючою ДНЗ та погоджується державним санітарним лікарем СЕС.
  Заняття з різних розділів програми (тематичні, комплексні, комбіновані, інтегровані, домінантні та ін.) є основною формою організованої навчальної діяльності дітей в дошкільному закладі. Тривалість заняття для дітей раннього віку - до 10-15 хвилин, молодшого дошкільного віку - від 15 до 25 хвилин (5-6 групових занять на тиждень), старшого дошкільного віку - від 25 до 35 хвилин (7-8 групових занять на тиждень) відповідно вимог чинної програми.
  Навчальна діяльність дітей у формі занять планується переважно у першу половину дня. Щоденно в тій чи іншій групі ведеться згідно розкладу занять гурткова робота, яка покликана розвивати індивідуальні здібності та нахили дітей.
 
Тематика інтегрованої організованої навчальної діяльності педагогів з дітьми  дивитися тут
 
 

Розклад занять вікових груп
дивитися  тут
 
 
 
 
Розклад ранкової гімнастики  дивитися    тут
 
 

Додаткові освітні послуги дивитися тут

 
Сентябрь

КРУНК