...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Марка "Крунк"
 
Положення про сайт ДНЗ №6 "Крунк" переглянути тут


Марка "Крунк"
                  

Перший презентаційний сайт ДНЗ №6 "Крунк" http://osvita.slavutich.info/dnz6/ у 2008р. став переможцем обласного конкурсу-захисту Web-сайтів у номінації «Web-сайти дошкільних навчальних закладів» (зараз не працює).

                


Марка "Крунк"
В рамках проведення ХV ювілейної Міжнародної виставки навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні – 2012» підбито пiсумки Другого Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт «Веб-сайт – обличчя успіху».
В категорії «Веб-сайти позашкільних навчальних закладів» Славутицький дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 6 "Крунк" посів ІІ місце, в номінації "Контент" - перше місце, в номінації "Динаміка" - перше місце.
 
                                    20 березня 2012 року в Київському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів відбувся заключний етап щорічного обласного конкурсу-захисту Web-сайтів відділів, управлінь освіти, районних, міських методичних кабінетів та навчальних закладів. Дошкільний навчальний заклад №6 "Крунк" здобув I місце. 
 

    7 червня 2012 року у приміщенні МОНмолодьспорту відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу-огляду на кращий інтернет-сайт дошкільного навчального закладу за участю міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника, його заступника Бориса Жебровського, представників департаменту загальної середньої та дошкільної освіти міністерства, керівництва видавництва «Педагогічна преса» та ЗМІ. Наш заклад отримав диплом переможця та спеціальний приз - фотоапарат від керівництва порталу ПедПРЕСА.

 


Сентябрь

КРУНК