...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Травень » 15 » 15 травня – Міжнародний день сім’ї! Як візьму за руки татка і матусю, то нічого в світі з ними не боюся.
7:58 PM
15 травня – Міжнародний день сім’ї! Як візьму за руки татка і матусю, то нічого в світі з ними не боюся.

  Сьогодні наша країна відзначає Міжнародний день сім'ї - день наших з Вами родин. Це свято народилося з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу.
  У всі часи любов і повага до батьків була основою народної моралі і її найвищим законом. Мати – це ніжна берегиня сім’ї, а батько – її міцна і надійна опора. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ, з цього проростають здобутки кожного нового покоління.
  Сім’я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Весь світ знає, якою талановитою, працелюбною, духовно багатою є українська нація. Ці високі якості закладаються саме в сім´ї.
  В сім´ї дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини. В сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги.
  Від щирого серця вітаємо вас із Міжнародним днем сім’ї! Бажаємо Вам та всім Вашим рідним міцного здоров'я, сімейної злагоди, благополуччя та непохитної твердості родинних стосунків. Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім´ї.
Переглядів: 1269 | Додав: Lora | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 3
2
3 LadyQ   [Матеріал]
Джерелом людського життя є сім’я. Саме тут дитина починає пізнавати навколишній світ, у який прийшла. Саме в сім’ї формуються характер, світогляд дитини, її моральні орієнтири, естетичні смаки тощо. Отже, батьки, як найперші вихователі, можуть зробити для щастя свого сина чи доньки значно більше, ніж будь-хто.
Щоб вважати себе добрим батьком чи матір’ю для своєї дитини, потрібно знати і вміти дуже багато. Необхідно бути і психологом, і педагогом, і менеджером, і економістом, і юристом, і лікарем, і вчителем, і кухарем, і швачкою, і тренером. А ще – артистом, музикантом, танцюристом, співаком, письменником, художником… Та найголовніше – треба ЛЮБИТИ свою дитину. Любити просто за те, що вона є. Любити такою, якою вона є. Любити так, щоб дитина з боку батьків змогла відчути до себе ніжність, турботу, лагідність, душевне тепло. Любіть своїх дітей і бережіть свої сім’ї! heart

1
2 Tany   [Матеріал]
Семья – это счастье, любовь и удача,
Семья – это летом поездки на дачу.
Семья – это праздник, семейные даты,
Подарки, покупки, приятные траты.
Рождение детей, первый шаг, первый лепет,
Мечты о хорошем, волнение и трепет.
Семья – это труд, друг о друге забота,
Семья – это много домашней работы.
Семья – это важно!
Семья – это сложно!
Но счастливо жить одному невозможно!
Всегда будьте вместе, любовь берегите,
Обиды и ссоры подальше гоните! smile

1
1 Zina   [Матеріал]
Семья - это самое важно, что было, есть и будет в душе каждого из нас. Я верю, что все это понимают и помнят об этом. А 15 мая в Международный день семьи мы можем лишний раз поздравить друг друга.

Что семья для человека?
Там, где ждут тебя и любят,
Где теплом души согреют
Милые родные люди.
Это крепость от ударов
Переменчивой судьбы,
Где в беде протянут руку
И исполнят все мечты.
«Мамы, папы, дети, внуки» -
В каждом сердце отдается.
Эта связь – основа жизни –
У людей семьей зовется!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК