...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Серпень » 10
 
  Не викликає подиву сьогодні те, що навіть у дитячих садках широко використовують інформаційно-комунікаційні технології. Це підтвердили й учасники Всеукраїнського Конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу, проведений Міністерством освіти і науки, молоді та спорту у січні-травні 2012 року.

  Справді, у ХХІ столітті, коли всі сфери життя постійно вдосконалюються й розвиваються, важко знайти будинок, офіс, заклад, у яких не було б комп’ютера. Нелегко й зустріти сучасну людину, навіть серед дітей дошкільного віку, що не мала б найпростіших навичок роботи із цією розумною машиною. Те, що ще кілька десятків років тому здавалося чимсь незрозумілим, невідомим, складним і майже фантастичним, тепер ... Читати далі »

Просмотров: 558 | Добавил: GusevaL | Дата: 2012-08-10 | Комментарии (0)

 
  Думки і тіло. Психологічні причини сліз. Сльози - це самий очевидний приклад зв'язку між думкою і тілом: ви відчуваєте сплеск емоцій - і з очей тече волога. Сльози надають цілющий ефект і є основним способом звільнення від пригніченою енергії. Якщо ви не ллєте сліз і не проявляєте емоцій, а, навпаки, щільно закупориваете їх всередині, то, швидше за все, станете жертвою інфекційного захворювання очей. Поточні сльози очищають і захищають очі, гарантовано видаляючи забруднення. Рівним чином випускання на волю емоцій гарантує, що ваше сприйняття буде чистим.Плакати далеко не всім легко. Коли дітям велять перестати ревіти, вони вчаться придушувати свої почуття, особливо часто забороняють плакати хлопчикам, оскільки це вважається ознакою слабкості, тому, коли вони виростають, вже не можуть висловити свої справжні почуття, побоюючись, що ... Читати далі »
Просмотров: 425 | Добавил: GusevaL | Дата: 2012-08-10 | Комментарии (0)


В выходные над Киевом пройдет метеоритный дождь

  Если во время августовского звездопада загадать желание, говорят, что оно обязательно сбудется.

  В эти выходные, 11-13 августа, Земля пройдет сквозь метеорный поток Персеиды. В ночном небе можно будет увидеть настоящий звездопад: за час будут падать до сотни метеоритов со скоростью 60 километров в секунду.

  Правда, украинцам сполна нас ... Читати далі »

Просмотров: 520 | Добавил: GusevaL | Дата: 2012-08-10 | Комментарии (1)

Сентябрь

КРУНК