...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Вересень » 21 » 21 вересня у свято Різдва Пресвятої Богородиці в Славутичі засяють золотом малі купола Свято-Іллінського храму.
11:08 AM
21 вересня у свято Різдва Пресвятої Богородиці в Славутичі засяють золотом малі купола Свято-Іллінського храму.
 
   21 вересня (8 вересня за старим стилем) ми відзначаємо свято Різдва Пресвятої Богородиці. Це перше двунадесяте свято богослужбового (церковного) року, який, згідно ще із старозавітною практикою, починається восени (1/14 вересня – початок "індикту”, церковного новоріччя). 
Тропар (основна пісня) свята: "Різдво Твоє, Богородице Діво, радість звістило всій вселенній: з Тебе-бо засяяло Сонце Правди – Христос Бог наш, і, зруйнувавши клятву, Він дав благословення, і, перемігши смерть, дарував нам життя вічне”.

  В цей святковий день ми ще на один крок наблизились до завершення будівництва Свято-Іллінського храму – нашої духовної скарбниці, яка, без сумніву, буде об’єднувати усі покоління славутичан, утверджуючи моральні та християнські цінності - духовність, людяність, віру, надію і любов.

  Сьогодні о 14 годині буде розпочато зведення куполів на Храм.

  Надаємо звернення міського голови  Славутича Володимир Удовиченко та настоятеля Свято-Іллінського храму протоієрея Іоанна:

  Закликаємо всіх долучитися до завершення будівництва храму і надати посильну допомогу від щирості своєї душі, вложити свою часточку в справу духовного відродження не тільки сьогодення, а й майбутнього.

Шлях до Храму - тернистий, але під силу нам його пройти!


З шаною та повагою

міський голова Славутича Володимир Удовиченко
настоятель Свято-Іллінського храму протоієрей Іоанн.


  Від редколегії сайту: всім бажаючим надаємо реквізити для внесення благодійних добровільних внесків на будівництво Храму.

Українська Православна Церква
Свято-Іллінська церква
ПАТ «Банк «Київська Русь» м.Київ
Код банку 319092
р/р 2600390491001
Ідентифікаційний код 25566814 
Переглядів: 554 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 1
1
1 svet@lana   [Матеріал]
Первый раз присутствовала на таком торжественном и одухотворенном действе: поднятии куполов на Храм. Впечатляет.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК