...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Серпень » 29 » Дмитро Табачник: За два з половиною роки роботи Уряду місць в дитячих садках стало більше майже на 200 тисяч.
9:08 PM
Дмитро Табачник: За два з половиною роки роботи Уряду місць в дитячих садках стало більше майже на 200 тисяч.

  Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник сьогодні під час прес-конференції у Кабінеті Міністрів України розповів про стан готовності навчальних закладів до 2012/2013 навчального року.

  За словами Міністра, Уряд уважно та ретельно розглянув стан підготовки навчальних закладів до нового навчального року,  зокрема, це такі аспекти, як поточні та капітальні ремонти, стан готовності опалювальних приладів, котелень, дахів тощо. 

  «Прем’єр-міністр критикував кілька областей і державних адміністрацій за недостовірну інформацію щодо підготовки навчальних закладів до роботи в зимовий період, і цьому було приділено велику увагу та проведено ретельний аналіз… Ми загалом можемо констатувати, що практично всі навчальні заклади почнуть роботу першого вересня без затримки», - поінформував Дмитро Табачник.   

  «В Україні за перше півріччя 2012 року стало більше на 117 дошкільних навчальних закладів. Загалом, за два з половиною роки роботи Уряду місць в дитячих садках стало більше майже на 200 тисяч. Черга в дитячі садки зменшилася – із 135 тис. до 80 тис.», - розповів Дмитро Табачник.

  Міністр поінформував, що за дорученням Миколи Азарова впродовж року необхідно розробити чіткий план заходів, Міністерству внести проект постанови, в якому необхідно передбачити вивільнення близько 500-та приміщень, які на сьогодні займають державні органи влади, місцеві адміністрації в дошкільних навчальних закладах.

Информация с сайта Министерства освіти і науки, молоді та спорту.

 

Переглядів: 448 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК