...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2014 » Січень » 21 » А тепер - ранкова гімнастика! Вправи виконують дошкільнята Славутича
10:52 AM
А тепер - ранкова гімнастика! Вправи виконують дошкільнята Славутича
 
Одне із основних завдань, визначених Законом України «Про дошкільну освіту», – збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я дитини.

Щоденно перед сніданком у режимі дня дошкільнят всіх дошкільних навчальних закладів міста Славутича проводиться ранкова гімнастика.

Малеча, яка перебуває в групах раннього віку, виконує її в групових приміщеннях, решта – у приміщенні музичної чи то фізкультурної зали, за сприятливих погодних умов на прогулянковому майданчику. Ранкова гімнастика є обов’язковою складовою організації життєдіяльності дітей у дошкільному навчальному закладі.

Про вплив гімнастики на функціональні системи організму годі і говорити. Вона сприяє поглибленню дихання, посиленню кровообігу, обміну речовин, розвитку різних груп м’язів, правильній поставі, розгальмовуванню нервової системи після сну, викликає позитивні емоції.

Важливо відмітити, що музичний супровід вправ створює у дітей бадьорий, піднесений  настрій, сприяє більш чіткішому та виразнішому виконанню вправ, обумовлює їх темп.

У поєднанні з іншими організаційними формами фізичного виховання ранкова гімнастика зміцнює здоров’я і покращує фізичний розвиток дітей, виховує в них моральні та вольові риси характеру.

Перегляньте миттєвості ранкової гімнастики з життя кожного дошкільного навчального закладу міста Славутича – й «На зарядку шикуйся!»
Детальніше тут


Переглядів: 841 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 2
2
2 Инна   [Матеріал]
Физическое развитие очень важно в дошкольном возрасте. В нашем детском саду уделяется большое значение физкультуре. Пусть наши дети растут крепкими и здоровыми.

2
1 alize   [Матеріал]
Дети с большим удовольствием ходят на зарядку!!!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК