...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Вересень » 18 » Анонс для батьків! Готуємо дитину до школи разом з сайтом PedPRESA.COM.
9:43 PM
Анонс для батьків! Готуємо дитину до школи разом з сайтом PedPRESA.COM.
 
  Стежте за оновленнями у розділі Відеоурок!

Як визначити готовність дитини до школи? А ви знали, що майбутнього першокласника зарано віддавати на навчання, коли в нього немає чотирьох постійних зубів?  Про це та інше розповідає психолог-консультант Київського Центру томалогії  Наталія Данилова.
 

Що робити батькам, коли дитина школу «бачить у страшних снах», а  історії її друзів тільки підсилюють побоювання? Заспокоїти майбутнього учня можна позитивними прикладами з власного життя. Про це та інше в розповіді психолога.

Дитина занадто тиха і сором’язлива? Це не підстава турбуватися про те, як їй удасться адаптуватися в шкільному колективі, каже психолог. Більше проблем у задирак і забіяк. Але й з ними можна домовитися.

 Освітній портал ПедПРЕСА продовжує серію відеолекцій психолога-консультанта Київського Центру томалогії для батьків першокласників.

Цього разу ми розповімо про те, що робити, якщо знайомство дитини з учителем, який сподобався вам, було не дуже вдалим і школяр не хоче навчатись у цього педагога. А також порадимо, чи варто змінювати вчителя і клас у розпалі навчального року.

Стежте за оновленнями у розділі Відеоурок!

Переглядів: 933 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 4.5/8
Всього коментарів: 3
1
3 LadyQ   [Матеріал]
Коли потрібно починати готувати дитину до школи? Чи потрібно взагалі це робити? Чому навчати дитину до школи і хто цим повинен займатись?
Пам’ятайте, що все дошкільне життя дитини – це і є підготовка дитини до школи. Найважливіше – не впадайте у крайнощі: не перестарайтеся із заняттями, щоб не викликати у дитини відразу до навчання, але й не пускайте все на самоплив, надіючись, наприклад, лише на вихователя дитячого садка.

2
2 Арина_Алекс_Стар   [Матеріал]
Поява постійних зубів у майбутнього першачка - це особисто моя "улюблена тема", адже нас так учили в інституті: "У першачка має розпочатися заміна молочних зубів на постійні - тоді він готовий до навчання" Це один з компонентів "фізіологічної готовості, який означає достатній рівень розвитку психофізіологічних (рівень сформованості дрібної моторики), фізіологічних (ріст, вага, кількість постійних зубів) й анатомо-морфологічних функцій і структур дитячого організму, стан здоров’я (фізіологічна зрілість). Цей рівень повинен забезпечити витримання дитиною відповідних навантажень і стимулювати до подальшого розвитку. Важливою складовою даної компоненти є соматичне і психічне здоров’я дитини, сформованість навичок здорового способу життя."
Тема актульна для усіх в усі часи! Пропоную повертатися до неї частіше...

2
1 aramat   [Матеріал]
Актуальна тема сьогодення. Вчителі висувають значні вимоги до дошкільнят. Є над чим поміркувати батькам майбутніх першокласників. prof

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК