...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Листопад » 7 » 6 листопада відбулася зустріч вихованців старшої групи №7 "Сонечко" з співробітниками ВДАІ ГУМВС України в Київській області.
2:45 PM
6 листопада відбулася зустріч вихованців старшої групи №7 "Сонечко" з співробітниками ВДАІ ГУМВС України в Київській області.
 
6 листопада відбулася зустріч вихованців старшої групи №7  "Сонечко" з співробітниками ВДАІ ГУМВС України в Київській області.
Співробітники ДАІ: Охрімовський П.О., зам.начальника ДАІ, Козленок А.О., інспектор ДАІ, провели лекцію-заняття, на якій розповіли дітям про безпеку дорожнього руху. Адже найчастіше причиною ДТП стає перехід (перебігання) вулиці у невстановленому місці та незнання велосипедистів правил поводження на проїжджій частині. 
 
 
Через те, що часто причиною ДТП за участі дітей стає їх неуважність, працівники Державтоінспекції наголосили на п. 4 Правил дорожнього руху, в якому йдеться про обов’язки пішоходів. Зокрема, готуючись до переходу проїзної частини і пропускаючи авто одного напрямку, дитина часто зосереджує увагу тільки на ньому і не переконується у небезпеці переходу протилежної смуги руху, по якій рухається зустрічній транспорт. Зосередили свою увагу державтоінспектори й на тому, що рух пішоходам дозволяється по тротуарах, пішохідних, велосипедних доріжках з правого боку, а пересування краєм проїзної частини чи за межами населеного пункту необхідно здійснювати на зустріч транспортному засобу. Не забули і про світлоповертальні елементи одягу, які потрібно використовувати у темну пору доби.
 
 
Потім працівники ДАІ провели вікторину по закріпленню знань правил безпечної поведінки на дорозі, й кращі знавці отримали призи.
Приємно відзначити, що дошкільники досить добре засвоїли матеріал і озброїлися знаннями Правил дорожнього руху.
 
 
На завершення хочеться звернутися до батьків: не забувайте, що навички безпечної поведінки дітей формуються тільки повсякденним систематичним тренуванням! Під час кожної прогулянки з дітьми, поїздки з ними по справах, у гості, за місто і т.ін. навчайте їх спостерігати за вулицею й транспортом, аналізувати дорожні ситуації, бачити в них небезпечні елементи, безпомилково діяти в різних обставинах. І не зневажайте використанням ременів безпеки й дитячих утримуючих обладнань. Не проходьте повз, якщо побачите дітей, які грають на проїжджій частині. Тільки спільними зусиллями ми зможемо забезпечити безпеку дітей на дорозі!
Переглядів: 391 | Додав: Lora | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 4
0
4 svet@lana   [Матеріал]
Діткам було цікаво та весело!

0
3 natalija   [Матеріал]
Дітки задоволені залишилися!!

0
2 nina   [Матеріал]
Діти з цікавістю слухали та відповідали на питання поліцейських.Дякуємо батькам групи №7

2
1 Валентина   [Матеріал]
Щастю дітей не було меж! Дякуємо!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК