...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Вересень » 26 » Бути вихователем – високе покликання, велика відповідальність і глибока повага! З днем дошкілля, шановні колеги!
9:26 AM
Бути вихователем – високе покликання, велика відповідальність і глибока повага! З днем дошкілля, шановні колеги!
 
 
  На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 629 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року» та резолюції І Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти 27 вересня 2012 року Міністерством заплановано проведення Всеукраїнського Дня дошкілля (лист МОН від 25.04.2012 р. № 1/9–317). 
 

  Відзначення Дня дошкілля сприятиме підняттю престижу професії педагога дошкільного навчального закладу, об’єднанню потенціалу дошкільної освіти різних регіонів України. 
   Ідея цього свята – допомогти суспільству звернути увагу на дитячий садок, дошкільну освіту в цілому і на роботу працівників цієї галузі. 


   Дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу і Батьківщини. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини залежить те найдорожче, що у нас є – наше життя і наша надія.


  Бути вихователем – високе покликання, велика відповідальність і глибока повага.
 
 Переглядів: 581 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 1
1
1 LadyQ   [Матеріал]

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК