...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Січень » 21 » Чарівний дивосвіт Славутицьких дитячих садків. Увага конкурс!
9:02 PM
Чарівний дивосвіт Славутицьких дитячих садків. Увага конкурс!
 
УВАГА! КОНКУРС! На виконання плану роботи відділу освіти та міського методичного центру на 2012-2013 навчальний рік та з метою патріотичного виховання засобами мистецтва, підтримки талановитих дітей дошкільного віку, стимулювання професійної активності педагогів дошкільних навчальних закладів у лютому - квітні буде проведено загальноміський конкурс дитячих творчих робіт «Чарівний дивосвіт мого дитячого садка». Положення конкурсу затверджено наказом відділу освіти від 05.09.2012 № 113.

ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ! Нагадуємо порядок і терміни проведення конкурсу:
 
  • конкурс проводиться протягом 2013 року в ІІ етапи: І етап - відбірковий. Проводиться на локальному рівні в кожному  дошкільному навчальному закладі міста протягом 01 лютого – 22 березня 2013 року.
  • ІІ етап – міський. Триває протягом  25 березня – 05 квітня 2013 року.

ХТО УЧАСНИКИ? До участі в конкурсі запрошуються вихованці дошкільних навчальних закладів. Конкурс проводиться за трьома віковими категоріями:

  • перша - 4-5 років;
  • друга - 5-6 років;
  • третя - 6-7 років.
 
ЦЕ ВАЖЛИВО!!! Вимоги до робіт та їх оцінювання. Заклади міста до міського оргкомітету подають не більше трьох робіт від кожної вікової категорії за вибором закладу. Роботи можуть виконуватися в будь-якій художній техніці, будь-якими матеріалами: олівцями, крейдою, гуашшю, фарбами, пастеллю, фломастерами і таке інше. Жанри живопису можуть бути будь-якими. Дитячий малюнок, в якому скопійовано зображення готових малюнків до  мультфільмів, журналів, інтернет-ресурсів оцінюватися не буде. Розмір робіт оформлюється у форматі А4. До конкурсу надаються індивідуальні та колективні роботи.
 
Картини приймаються лише у стандартній фоторамці зі склом, розміром  21 х 30 см. До кожної  роботи має бути прикріплена друкована інформація на аркуші паперу 4 х 8 см., 11 шрифтом Times New Roman,  через 1, 0 інтервали. У ній зазначають: назву роботи, ім'я та прізвище дитини, вік дитини, номер та назву закладу освіти, ім'я, по батькові та прізвище, місце роботи педагога чи особи, яка підготувала дитину.

КОГО НАГОРОДЯТЬ? На підставі рішення журі відповідного етапу конкурсу переможці І та ІІ етапу нагороджуються дипломами локального та місцевого рівня. Діти-переможці другого етапу нагороджуються дипломами та пам’ятними подарунками. Педагоги, які підготували переможців другого етапу нагороджуються подяками. 

ХТО КООРДИНАТОР КОНКУРСУ? Дитячі роботи та заявки на участь у конкурсі подаються до 22 березеня 2013 року координатору міського етапу конкурсу Терещенко І. А., методисту з дошкільної освіти, роб. тел. 2-41-25. Роботи супроводжуються заявкою, що містить такі дані: прізвище, ім’я, вік дитини повністю (вікову категорію), назву роботи, дошкільного навчального закладу, а також прізвище, ім'я та по батькові педагога чи особи, яка підготувала дитину. 

БАЖАЄМО ПЕРЕМОГИ ВСІМ УЧАСНИКАМ КОНКУРСУ!

Сайт: http://slavmmc.at.ua/

 

Переглядів: 539 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 1
0
1 LadyQ   [Матеріал]
Малюємо на дитсадівську тематику? Я правильно зрозуміла?  ok

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК