...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Червень » 17 » Чорнобильцям "виписали" новий порядок оздоровлення
10:21 PM
Чорнобильцям "виписали" новий порядок оздоровлення
 
   За словами міністра соцполітики Наталії Королевської, відповідний Порядок передбачає нові принципи організації оздоровлення як безпосередньо чорнобильців, так і дітей-чорнобильців, і введений в дію в кінці квітня.

Міністерство соціальної політики розробило новий Порядок, за яким вже з цього року будуть оздоровлюватися громадяни, що постраждали від аварії на ЧАЕС. Про це повідомила міністр соціальної політики Наталія Королевська, інформують у відомстві.

"Цього року на оздоровлення чорнобильців передбачено 370 млн грн. Новим же порядком ми фактично міняємо підхід до забезпечення постраждалих громадян санаторно-курортними путівками та путівками на відпочинок. Зокрема, відбудеться впорядкування черги осіб, які мають право на отримання путівок, - гарантовано зберігається обліковий номер у черзі на наступний рік для чорнобильців, які не отримали путівки в поточному році. Крім того, вперше для постраждалих третьої і четвертої категорій виділяються пільгові путівки", - сказала вона.

Крім того, міністр повідомила, що відповідно до нового Порядку постраждалі від аварії на ЧАЕС мають право вільного вибору санаторію для лікування.

"З санаторіїв, бажаючих приймати "чорнобильців", визначені 67 санаторіїв, заїзди в яких почнуться з 11 червня поточного року. Міністерство своєчасно надало у регіони список таких санаторіїв і необхідну кількість виділених путівок для самостійного вибору санаторіїв постраждалими особами та батьками постраждалих дітей", - сказала Королевська.

Джерело: Mignews.com.ua 

Переглядів: 413 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК