...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Березень » 29 » Крунк house. Презентація "Віртуальний фото-портрет проекту "Лідери освітніх ініціатив 2012"
6:53 AM
Крунк house. Презентація "Віртуальний фото-портрет проекту "Лідери освітніх ініціатив 2012"

  

27 березня на базі нашого закладу успішно і дуже цікаво пройшов семінар з елементами тренінгу "Лідери освітніх ініціатив", за українсько-польським проектом, міськім координатором якого являється Старовойтова А.О., завідувач міського методичного центру.

Тема семінарського заняття: "Компетентність лідера  та його мотивуюча роль щодо впровадження освітніх змін" 

Основна мета навчання: підготовка учасників проекту до роботи зі змінами у закладах освіти. 

Дана мета реалізовувалась через такі завдання:

—  формування компетентностей, пов'язаних із проведенням занять із педагогічними працівниками та керівниками навчальних закладів;

—  підготовка учасників  навчань до тренерської роботи та супроводу педагогічних інновацій.

  

 

 

 

 

 

"Я вимірюю успіх людини не по тому, як високо він здійнявся по сходах успіху, а по тому, наскільки він здійнявся після того, як упав”.

                                                                      Паттон Джордж


Переглядів: 827 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/9
Всього коментарів: 6
1
6 svet@lana   [Матеріал]
Лидер – это впереди идущий, ведущий за собой, показывающий направление пути, знающий цель движения. Но самое главное: он – не сам, за ним идет коллектив единомышленников. «Один в поле не воин» - гласит русская поговорка, поэтому лидер обязательно должен делать ставку на других. Мудрый, успешно действующий руководитель всегда позаботится о хорошей команде: передает знания и опыт; способствует росту каждого сотрудника, не жалея для этого своего времени и сил. От профессионального роста и развития каждого зависит общий рейтинг и успех коллектива в целом. Желаю успехов всем слушателям семинара и, конечно, лидеру Арине Александровне. smile

1
5 Tany   [Матеріал]
На мою думку, Лідер повинен обовязково бути наполеглевим. Успішно діючий керівник у будь якій обстановці, при напрузі чи у будь -якій іншій не стандартній обстановці повинен наполегливо виконувати завдання та йти до поставленої мети, навіть якщо думки з кимось не збігаються. Я маю завдання , то повинен його виконати!. Лідер повинен інтуїтивно розуміти, за які ідеї треба триматися, при цьому активно цікавитися усіма доступними даними. Не розуміння та не підтримка не повинні лякати. Одже наполегливість це одна з важливих рис характеру для людини лідера.

1
4 Miralissa   [Матеріал]
Тепла атмосфера, приємні люди, чудове спілкування Море яскравих вражень! Багато цікавих порад та прийомів, які можна використати у роботі. Арині Олександрівні бажаю міцного здоров’я, творчого натхнення та здійснення усіх її прагнень.

1
3 LadyQ   [Матеріал]
Це було корисне навчання в моїй професійній діяльності. Дякую за проект, за цікавий досвід, за позитивні емоції та приємне спілкування. Арині Олександрівні - :respect:, наснаги, творчості та міцного здоров'я!

1
2 Nura   [Матеріал]
Як завжди було дуже цікаво!Дякуємо,Арині Олександрівні!

1
1 Tany   [Матеріал]
Насправді дуже цікавий семінар!!!! thumb

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК