...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2011 » Листопад » 11 » Подія. День здоров’я в закладі
11:15 AM
Подія. День здоров’я в закладі
 
   Щомісяця у кожній віковій групі організується День здоров’я.
 Його мета - охопити усіх дітей групи різними формами фізичного виховання протягом дня, активізувати оздоровчу роботу на свіжому повітрі. Зміст роботи визначається можливостями вихователя та бажанням дітей.
 Цей день наповнюється різноманітними формами роботи з фізичного виховання. Більшість заходів проводяться на свіжому повітрі, добираючи до них оригінальні комплекси фізичних вправ та інші засоби і нетрадиційні форми проведення:
-Фізкультурні заняття, заняття з плавання;
-Дитячий туризм;
-Ранкова гімнастика;
-Гімнастика після денного сну;
-Гартувальні та лікувально-профілактичні процедури;
-Фізкультурне свято;
-Розвага;
-Самостійна рухова діяльність тощо.
 Не залишається поза увагою педагогів і робота з інших розділів програми. Хоча навчальні заняття з них не проводяться, однак дозвілля дітей також заповнюється бесідами, читанням художньої літератури, театралізаціями, самостійною художньою діяльністю на теми здорового способу життя.
 Програма Дня здоров'я передбачає заходи, загальні для всього дошкільного закладу, і такі, що розраховані на кожну вікову групу.
 У межах активного рухового режиму щоденний обсяг рухової активності, рекомендований для дітей молодшого дошкільного віку становить 3-4 години, для старших дошкільників – 4-5 годин.
 Вранці - гра середньої рухливості (під час прийому дітей),ранкова гімнастика, заняття з фізичної культури.
 Під час прогулянок - рухливі ігри, різноманітні змагання, ігри та вправи спортивного характеру, естафети ( старші групи), розваги-атракціони, виконання фізичних вправ з основних рухів (біг, стрибки, метання, лазіння, вправи на рівновагу та орієнтування в просторі).
 Фізкультурні заняття є пріоритетними в програмі Дня здоров'я. Проводять їх в цей день в усіх вікових групах, переважно в першій половині дня, але за загальним розкладом занять ДНЗ у приміщенні чи на майданчику. Варіативність проведення визначається різними чинниками: пора року і погода, наявність обладнання і інвентарю. Якщо в цей день заплановані заняття з плавання, то інші фізкультурні заняття не плануються.
  Таким чином, система фізичного виховання дітей 3-6 років передбачає широке застосування усіх засобів фізичної культури у різних організаційних формах, які забезпечують оптимальну рухову активність малят.
Переглядів: 2196 | Додав: Lora | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК