...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Листопад » 15 » Діти старшої групи "Ягідка" готуються до навчання в школі. Розвинути пальчики допоможе аплікація
2:44 PM
Діти старшої групи "Ягідка" готуються до навчання в школі. Розвинути пальчики допоможе аплікація

   Розвиток дрібної моторики це один з найважливіших показників інтелектуальної готовності малюка до шкільного навчання. Зазвичай, якщо у дитини добре розвинута дрібна моторика, вона завжди логічно міркує, в неї добре розвинута пам'ять, увага та зв'язна мова. Вчителі завжди відзначають, що першокласники дуже часто відчувають великі труднощі в опануванні навичок в письмі. Письмо - це складний навик, який включає виконання унікальних, координованих рухів руки. Отже техніка письма потребує сумісної злагодженої роботи м'язів кисті та всієї руки, а також розвиненого зорового сприйняття та довільної уваги.


   Для повного оволодіння навичками письма необхідно мати певну функціональну зрілість кори головного мозку, у непідготовлених до письма дітей, при недостатньому розвитку дрібної моторики та зорового сприйняття і уваги, як правило, приводить до стану тривоги дитини у школі та негативного ставлення до навчання. Тому в дошкільному віці дуже важливо розвивати механізми, які потім будуть необхідні для оволодіння письмом, створювати умови для постійного накопичення дитиною практичного та рухового розвитку і навичок ручної вмілості.


   В дошкільному віці дуже важлиою рахується саме підготовка до письма, а не саме навчання писати, і це повинно починатися задовго до шкільної парти. Батьки, які в певний час починають приділяти належну увагу певним вправам, різноманітним завданням, іграм, що до розвитку дрібної моторики та координації рухів рук, наразі вирішують відразу два питання: по-перше, вони непрямим чином починають впливати в загальному інтелектуальному розвитку малюка, по-друге, вони його до оволодіння навичок письма, які в майбутньому обов'язково допоможуть уникнути різних проблем шкільного навчання. 

   Основні види розвитку дрібної моторики рук  Пальчикова гімнастика ("Пальчикові ігри" - це як завжди, інсценування за допомогою пальців різних римованих казок та історій, виконання багатьох ігор вимагають брати участь обидві руки, що навчає дітей орієнтуванню в поняттях напрямку: «ліворуч», «праворуч»,  «вниз», «угору» то що. В ході пальчикових ігор малюки повторюють рухи дорослих, тим самим активізують моторику рук, таким чином виробляється уміння керувати своїми рухами, тренування спритності,  концентрування уваги на одному з видів діяльності. Матеріали сайту buratinoukr.ru  


На фото вихованці групи "Ягідка". Фото вихователя Наталії Семендяй.

Переглядів: 877 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/9
Всього коментарів: 5
2
5 Зина   [Матеріал]
Молодці, і дітки, і вихователь Наталля Михалівна!

2
4 katy   [Матеріал]
Дуже гарне заняття,молодець, Наталiя Михайлiвна!!! up yes

2
3 nina   [Матеріал]
Дуже гарні пташки! Молодці!

3
2 svet@lana   [Матеріал]
Злітають пташки надії у світлі мрії

2
1 natalija   [Матеріал]
Дітки, всі молодці!!!!Так старалися працювати hands :hands:  hands

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК