...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Липень » 10 » Перу м'які іграшки,тисну на них. Прийшла черга маленької мишки. А вона мені з-під води, таким дивним голосом: - Я люблю тебе ...
10:43 AM
Перу м'які іграшки,тисну на них. Прийшла черга маленької мишки. А вона мені з-під води, таким дивним голосом: - Я люблю тебе ...
 
    5-річна мешканка графства Кент Джесіка Ростбрук працює в магазині дитячих іграшок. Її посада звучить як «тестер». Компанія, що виробляє іграшки, підписала з батьками маленької дівчинки офіційний контракт. Джесіка вирішує, чи потрапить той чи інший товар компанії-виробника на прилавки магазинів. Щоранку прямо на будинок до Джесіці доставляють всі зразки нових товарів, вироблених компанією. Джесіка повинна уважно ознайомитися з іграшкою, а після ознайомлення - скласти звіт про отримані враження. У звіті вона вказує і те, що з її точки зору є недоліком тієї чи іншої іграшки, і компанія-виробник враховує її рекомендації та побажання найуважнішим чином.

Батькам Джесіки дуже подобається, що їх дочка працює на благо малюків:
 

до неї звертаються за рекомендаціями всі батьки містечка, бажаючі зробити своїм дітям сюрприз. Батьки Джесіки стверджують, що після того, як дочка почала працювати тестером іграшок, вона стала набагато серйозніше і організованіше. Дівчинка добре розуміє всю міру відповідальності, яку несе перед виробниками іграшок та батьками своїх маленьких земляків.

Представники компанії в свою чергу стверджують, що з тих пір, як Джесіка почала працювати в їх штаті, продажу багаторазово зросли.

Вимоги до безпеки дитячих іграшок. Правила іграшкового вибору: найсерйозніше питання при виборі іграшки - це її безпека.

Основними вимогами до безпеки дитячих іграшок є наступні:

Безпечний матеріал, з якого виготовлена іграшка і безпечне покриття. Наявність спеціального паспорта, в якому повинно бути вказано, що вона виготовлена з безпечного матеріалу, що не володіє алергенними і токсичними властивостями. Маленька дитина обов′язково оближе іграшку, тому фарба не повинна злізати.

Відсутність неприємного різкого запаху.

Міцність. Неміцні іграшки, від яких можуть відламатися якісь частини, можуть поранити дитину або заподіяти шкоду. Тому перевіряйте надійність всіх кріплень і з’єднань. У м’яких іграшок дуже часто відклеюються очі - маленька дитина може узяти їх в рот.

Безпечна конструкція. Відсутність гострих країв і задирок, вузьких щілин і отворів, куди можна засунути пальці. Для найменших небезпеку можуть представляти іграшки з довгими вірьовками (більше 15 см).

Безпечний колір. Дуже яскрава, ріжуча око забарвлення може робити негативний вплив на зір і нервово-психічний стан дитини.

Безпечний звук. Уникайте іграшок з гучним, пронизливим і різким звуком, які можуть пошкодити слух дитини. Вибирайте іграшки, що видають спокійні і мелодійні звуки.

Безпечний розмір. І іграшка, і її складові частини повинні бути достатньо великими, щоб маленька дитина не проковтнула їх. На іграшках зазвичай указується, з якого віку вона рекомендується для дитини - якщо на ній коштує знак «від 3-х років», значить, вона може містити дуже дрібні деталі. Отже не експериментуйте!

Безпечна вага. Співвідношення ваги іграшки і дитини. Чи зможе дитина підняти іграшку? Чи не дуже вона важка для нього? Чи не нашкодить собі, якщо її упустить?

Гігієнічність. Можливість мити і стирати іграшку.

Гарантія якості. Іграшки слід купувати в спеціалізованих магазинах - це і буде гарантією того, що всі необхідні вимоги дотримані. На вулиці продавці рідко мають необхідну документацію на свій товар. У магазинах же з цим строго, на всю свою продукцію вони повинні мати сертифікати (декларації) відповідності, які видає виробник дитячих іграшок, а також сертифікати якості і гігієни. У цих документах обов′язково повинні бути вказані час дії документа і номер партії продукції.

Пам’ятаєте, що економити на дитячих іграшках у жодному випадку не можна! Неякісні іграшки можуть стати причиною травм і пошкоджень, отруєнь токсичними речовинами і виникнення алергії у дитини. І не забудьте помити нову іграшку перед тим, як дати своєму малюкові.

CE - цей значок каже, що даний товар відповідає всім нормам ЄС, але він не є гарантією безпеки;
Зображення дитини з приписаними поруч цифрами інформує, для дітей якого віку ця іграшка призначена.


УВАГА! Всі значки повинні бути добре видно - не перезняті ксерокопії, а чітке зображення. В іншому випадку варто задуматися про якість товару.

Придбання неякісної іграшки, що не відповідає вимогам, загрожує вашій дитині:
Отруєнням токсичними речовинами. Зареєстровані випадки, коли в якості наповнювача в брязкальце використовувалися протравлене токсичними речовинами горох і квасоля;
Рецидивами алергії. Неякісна продукція може у великих кількостях містити хімічні речовини-алергени, в тому числі формальдегід.
Травматичними ушкодженнями. Погано закріплені дрібні деталі можуть потрапити в дихальні шляхи малюка. В електричних іграшках ви цілком можете зіткнутися з перевищенням норми електричної напруги.
Небезпекою виникнення пожежі!

Дитячі іграшки для сюжетних і рухливих ігор: досить, якщо у дитини буде 2-3 різні ляльки: ганчіркові (висота - до 30 см); пластикові; лялька-голяк з набором простий одягу (з великими гудзиками або липучками);набір лялькового посуду (плита, чайник, каструльки і пр.); меблі та обладнання для ляльок (ліжечко, ванночка, стільчик, стіл), «предмети гігієни» для ляльок - гребінці, щітки, мило і пр.; «продукти харчування »- набори овочів, фруктів. Іграшкові тварини - маленькі і середніх розмірів з реалістичною, достовірної та виразною зовнішністю. Кілька машин, краще вантажівок великого розміру, щоб в них можна було перевозити кубики, ляльок і т. д. Набори «Доктор», «Магазин».

Поряд з реалістичними іграшками для дитячої гри потрібні предмети невизначеного призначення, здатні стати предметами-заступниками. Наприклад, кульки, колечка або брусочки різних кольорів і розмірів, шматочки тканини або поролону і пр.

Важливо пам'ятати, що подібні дитячі іграшки (ляльки, м'які іграшки та фігурки тварин) повинні бути простими і відкритими для ігрових дій малюка. З такими іграшками зручно діяти: ляльку можна легко посадити на стільчик або укласти в ліжечко, собачка може встати на задні лапки, а ведмедик може плескати в долоні. Образ іграшки повинен бути чітким, реалістичним і впізнанним для дитининтерактивні дитячі іграшки (плачуть і писали пупси, інтерактивні роботи-трансформери та ін.) не дозволяють почати гру, оскільки виключають ігрові дії і фантазію дитини!

Іграшки для розвиваючих ігор: набір «Будівельник» дерев'яний (кубики, конуси та інші модулі різної форми і розміру); середня піраміда (5 кілець); 4 пірамідки різного кольору на чотири кільця; матрьошка - 5 місць (середня); ігри-шнурівки з дерева і спіненої гуми; рамки-вкладиші Монтессорі - планшети й вкладиші різних форм і тематики («Гриби», «Овочі», «Фрукти», «Машинки», «Риби» і ін.).

 Дитячі іграшки для розвитку мови: картинки із зображенням тварин, людей, предметів і іграшок (тварини - ведмедик, зайчик, лисиця, кішка, собака; предмети - стілець, стіл, чашка, ложка; іграшки - лялька, машинка, пірамідка і т. д.); сюжетні картинки із зображенням дій (дівчинка грає в ляльки, хлопчик спить, умивається, їсть і т. д.); набори картинок з різним просторовим положенням одних і тих же персонажів (наприклад, пташка сидить на дереві, під деревом і літає над деревом), щоб малюк навчався розуміти просторові прийменники. Лото, книжки з дитячими віршами.

 Іграшки для формування продуктивних видів діяльності: для малювання - мольберт, пальцеві фарби, набір крейди, кольорових олівців, гуаш, кисті (великі і середні); набір паперу (можна використовувати шпалери). Для ліплення - пластилін, "тісто", глина, дощечка для роботи, стека. Для аплікації - дитячі ножиці, набір кольорового паперу, олівец, клей.

 Іграшки для ігор, яки розвивають дрібну моторику рук: намиста, баночки з сипучим матеріалом (горох, сочевиця, квасоля та ін.).

 Дитячі іграшки для розвитку навичок самообслуговування: рушник, набори (один для ляльки, інший для дитини - гребінець, зубна щітка, щітка, дзеркальце; предмети столового ужитку - ложка, чашка, тарілка (для ляльки); різні види дитячого одягу з різними застібками: ґудзики, липучки, блискавка.

Переглядів: 3732 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/7
Всього коментарів: 2
1
2 LadyQ   [Матеріал]
Заголовок новини нагадав мені мою подібну ситуацію: зібрала я старі м'які іграшки і понесла їх (ні, не прати!) на смітник. Буду відвертою - до контейнера зі сміттям спуститися полінилась, тому стала пхати пакет у сміттєпровід... А далі знайома ситуація: з пакета донеслося захрипле "я люблю тебе". Я не змогла викинути того зайця... shy Тепер я непотрібні іграшки і речі просто залишаю біля контейнера. smile

1
1 LadyQ   [Матеріал]
Державні санітарні правила і норми безпеки іграшок та ігор для здоров'я дітей тут: http://mozdocs.kiev.ua/view.php?id=4441

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК