...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Листопад » 22 » Вітаємо «Всеукраїнський освітній Інтернет-портал «Острів знань»! Дмитро Табачник урочисто вручив Державні премії в галузі освіти 2012 року.
12:32 PM
Вітаємо «Всеукраїнський освітній Інтернет-портал «Острів знань»! Дмитро Табачник урочисто вручив Державні премії в галузі освіти 2012 року.
 
  21 листопада 2012 року в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту нагороджено лауреатів Державної премії України в галузі освіти 2012 року. Відповідний Указ про присудження Державних премій України в галузі освіти 2012 року (Указ № 583/2012) 6 жовтня 2012 року підписав Президент України Віктор Янукович. Дипломами та Почесними знаками лауреатів Державної премії України в галузі освіти 2012 року нагороджені творчі колективи авторів, роботи яких було відзначено за вагомий внесок у розвиток сучасної освіти, значні наукові досягнення. Премії присуджені у п’яти номінаціях: дошкільна і позашкільна освіта, загальна середня освіта, професійно-технічна освіта, вища освіта, наукові досягнення в галузі освіти. Розмір Державної премії України в галузі освіти на 2012 рік становить двісті тисяч гривень кожна.
 

За результатами громадського обговорення і експертизи матеріалів, на засіданнях 5 спеціалізованих секцій визначено найкращі роботи. Під час підсумкового засідання Комітету, 4 вересня 2012 року, шляхом таємного голосування визначено 5 колективів, рекомендованих на здобуття Державної премії України в галузі освіти у 2012 році.

 

- у номінації «дошкільна і позашкільна освіта»: за цикл робіт «Всеукраїнський освітній Інтернет-портал «Острів знань» ostriv.in.ua  – М. С. Гальченку, К. Д. Гуляєву, С. О. Довгому, В. В. Камишину, О. В. Лісовому, В. М. Мілєніну, Г. В. Онопченко., О. Л. Сухому, Т. А. Юрченко.

Детальніше тут 

Переглядів: 563 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК