...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Жовтень » 3 » До 200-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка «Українське радіо» оголосило музичний конкурс «Нова пісенна Шевченкіана»
8:53 PM
До 200-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка «Українське радіо» оголосило музичний конкурс «Нова пісенна Шевченкіана»
 
До 200-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка «Українське радіо» оголосило музичний конкурс «Нова пісенна Шевченкіана», учасники якого змагатимуться в написанні музичних творів на слова Великого Кобзаря.

Узяти в ньому участь можуть твори, написані в будь-якому стилі – рок, поп, танцювальна музика, авторська пісня, а також музиканти, для яких поезія великого Кобзаря є стимулом для написання нових творів. Головна умова – пісні мають бути написані на слова Кобзаря і до цього часу вони не повинні транслюватися в теле - та радіоефірі.

Пісні-переможці конкурсу звучатимуть в ефірі Національної радіокомпанії України: на Першому каналі «Українського радіо», на «Радіо «Промінь» та «Радіо Культура», а також увійдуть до CD-збірки «Нова пісенна Шевченкіана». Крім того, переможці конкурсу будуть запрошені на гала-концерт телерадіопрограми «Мистецькі історії». 

Конкурсний відбір фонограм триватиме з 1 жовтня до 20 грудня, за підсумками конкурсу буде визначено 20 пісень-переможців.

Щоб узяти участь у конкурсі, заявникам треба надіслати демо-версію своєї пісні на слова Тараса Шевченка на адресу 220@nrcu.gov.ua, до фонограми обов’язково додаються контактні дані та інформація про виконавця. Якщо демонстраційна версія пісні відповідає вимогам конкурсу, але не відповідає якості запису фонограм, музикантам буде надана можливість зробити якісний запис у професійній студії «Українського радіо».

 Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Переглядів: 424 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК