...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Вересень » 18 » Пряма мова. Вересневі збори. До зустрічі з батьками готуємося заздалегідь.
11:15 PM
Пряма мова. Вересневі збори. До зустрічі з батьками готуємося заздалегідь.
 
  До батьківських зборів залишилося... Кілька порад з підготовки батьківських зборів.  Як же зробити так, щоб всі батьки групи знайшли час для їх відвідування і були активними учасниками обговорення всіх питань і проблем групи? Є кілька універсальних порад. Почнемо з того, що заздалегідь попередимо батьків про день, годину та місце проведення батьківських зборів. Дуже зручний термін - це попередити за тиждень, два або півтора. Для початку розмістимо оголошення в групі і на нашому сайті. Важливо, щоб про збори вихователі повідомили  особисто кожному з батьків і попросили бути присутнім обов'язково. Після чого займемося підготовкою інформації, яка буде обговорюватися на зборах. Важливо, щоб обидва вихователя, які працюють у групі, спільно готувалися до проведення батьківських зборів. Склали план проведення, обговорили проект рішення, розподілили між собою тему і проблеми, які будуть обговорюватись. Пам’ятайте, що з будь-яких питань організації навчально-виховного процесу, ви маєте можливість отримати консультацію у будь-кого з членів команди адміністрації дитячого садка.

         Звичайно, всіх батьків насамперед цікавлять успіхи їхніх дітей. І буде доречно і органічно на початку зборів коротко про це розповісти (про те, як формуються нові навички, які діти проявляють здібності, що цікавого відбувається на заняттях, в іграх, як діти спілкуються). Всі питання пов'язані з успіхами або проблемами конкретних дітей, необхідно обговорювати індивідуально, до або після зборів. Природно, що на першому організаційному зборах будуть обговорюватися побутові та господарські питання, вирішення яких потребує голосування. Це важливо пам'ятати. Якщо готується звіт про використані кошти, і, якщо це необхідно, потрібно допомогти підготувати виступ голові батьківського комітету групи. 

         На перших зборах необхідно обговорити і прийняти рішення про кількість батьківських зібрань у поточному навчальному році, про їх тривалість і форму проведення. Перед зборами батьки із задоволенням подивляться виступ або виставку робіт дітей. Не забувайте, що більшість батьків прийшли на збори відразу ж після роботи. Тому слухати всі доповіді, звіти, обговорювати питання і вирішувати проблеми потрібно протягом 45 хвилин. Вихователі старших груп дитячого садка, на збори до яких прийде вчителька, повинні заздалегідь обговорити з батьками питання, які їх хвилюють при підготовці дітей до школи. Це дозволить вчительці швидко і ефективно провести свою частину батьківських зборів.

         Бажаємо всім удачі, приємного і корисного спілкування!


Переглядів: 581 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 1
0
1 Lora   [Матеріал]
Возьмем на вооружение yes

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК