...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Вересень » 11 » Пряма мова. До уваги персоналу та батьків! Про використання миючих та дезінфікуючих засобів в дошкільному закладі.
3:41 PM
Пряма мова. До уваги персоналу та батьків! Про використання миючих та дезінфікуючих засобів в дошкільному закладі.
 
На міському форумі SlavutichCity.net користувачами обговорюється тема використання та кількості миючих, дезінфікуючих та туалетних засобів, необхідних для дітей в нашому дитячому садку, за списком, який був даний батькам одного з вихованців нашого дитячого садка. Адміністрація та педагоги закладу ознайомились з ходом дискусії. Звичайно, нам було б доречно взяти участь в тій дискусії та надати роз’яснення, щодо списку, який викликав бурхливі емоції відвідувачів сайту, але робити цього не будемо, тому, що факт існування схожого списку в одній з груп закладу, ми підтверджуємо. Спробую дати роз’яснення з цього приводу на власному сайті.

   За правилами, затвердженими батьківським комітетом закладу спільно з адміністрацією, було прийнято рішення, що на перших батьківських зборах на початку навчального року вихователі в кожній віковій групі представляють батькам норми витрат (кошторис) та перелік, дозволених санитарними правилами засобів, з розрахунку на кожну дитину і групу в цілому. Батьки ознайомлюються, погоджують та затверджують кошторис витрат на день, місяць, рік. 

  На сьогодні, в жодній групі батьківські збори ще не проводились, кошторис не затверджувався. Але вихователі однієї групи надали список кільком батькам, у зв’язку з закінченням запасу миючих засобів необхідних для повноцінного забезпечення навчально-виховного процесу в групі. Зрозумілого роз’яснення з цього приводу вихователі батькам не надали. Зараз маємо, що маємо. В усьому поганому будемо бачити гарне. Сподіваємось, що вихователі усіх інших груп, нададуть для батьків інформацію за всіма правилами.

   Прошу педагогів дотримуватись процедури затвердження кошторису на батьківських зборах. З нормами необхідними для дітей дошкільного закладу батькам можна ознайомитись тут .

  А також доводимо до вашого відома, що всі засоби, які використовуються в дошкільному закладі, повинні мати висновок санітарно-епідемічної експертизи, де буде зазначено, що ці засоби можна застосовувати в дошкільних навчальних закладах. Під час прибдання миючих та дезинфікуючих засобів, вимагайте сертифікат!

Переглядів: 4531 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 4.1/9
Всього коментарів: 1
1
1 Лариса   [Матеріал]
В группе № 7 некоторым родителям были розданы списки на покупку моющих средств, так как они закончились, а каждый день чем-то нужно мыть руки, убирать туалет и т.д.  Да, мы поторопились, списки не были утверждены на родительском собрании. Но количество мыла, туалетной бумаги и прочего было нами не завышено, а наоборот меньше в 2 раза, чем прописано в санитарных нормах. На следующей неделе мы проведем родительское собрание, где обязательно обсудим вопрос, касающийся закупки моющих средств для группы. Большое спасибо всем, кто откликнулся, и принес детям все необходимое.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК