...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Вересень » 30 » Зі святом – з Днем усиновлення, дорогі батьки!
12:36 PM
Зі святом – з Днем усиновлення, дорогі батьки!
 
  Батьківство – це найцінніший дар, це найпрекрасніше, що може бути у житті. Це розуміння та терплячість, стриманість та гордість за дитину, це бажання віддатисвоїм нащадкамбезкорисливу любов та ніжність. Саме в той час, коли в сім’ї з’являється малюк, батьки стають зовсім іншими людьми - відповідальнішими, турботливішими та досвідченішими.Та є люди, які стають батьками, відкриваючи свої серця, усиновленій дитині. Це люди з глибокою душею, тому що усиновляючи дитину, вони дарують їй нову надію, новий життєвий шлях, який встелятиметься ніжною материнською турботою та повчальними батьківськими настановами. 

Бажання всиновити дитину – це найкраще, найблагородніше рішення людини, сім’ї. Родина, яка усиновила дитину, завжди знаходитиметься в гармонії та взаєморозумінні, а ласка, доброта та відвертість, що пануватиме в ній, принесе добротні плоди у вигляді впевненої в собі особистості, що пізнала всю теплоту родинного затишку, та зможе передати свою любов, традиції, звичаї та батьківські повчання наступним поколінням.

Саме такі родини я сьогодня вітаю зі святом – з Днем усиновлення! Нехай у ваших домівках завжди панують любов та спокій, нехай ваше життя буде безхмарним та благополучним, а зірки, що падають з неба, приносить вам щоразу здійснення усіх ваших мрій, бажань та задумів. Шлях батьківства не буває безтурботним, це постійна і наполеглива праця, та поряд з тим, це найблагородніша місія людини.

Взаємної Вам любові, поваги та довіри, дорогі батьки і діти.


З найкращими побажаннями

голова Київської

облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк


Переглядів: 384 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК