...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Вересень » 26 » Дошкілля Славутича тримає марку
8:08 PM
Дошкілля Славутича тримає марку

На виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України», спрямованих на значні результати забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти, місто Славутич тримає марку правофлангового чимало років.

Будь-який славутичанин може обрати своїм дітям відповідно до їх вподобань той дошкільний навчальний заклад, який відповідає його власним баченням. Насамперед, батьків хвилюють різноманітні освітні та медичні послуги, а вони досить широко представлені в кожному дошкільному навчальному закладі.  

Для батьків зручно і комфортно те, що дошкільні навчальні заклади приймають дітей віком від 1 року. Такі групи є в дошкільних навчальних закладах (яслах-садку) «Джерельце», «Теремок». Садочки «Калинка», «Центр розвитку дитини», «Марите», «Крунк» запрошують до себе дошкільнят із 2 року життя. Доступ для отримання якісної освіти є і в майбутніх першокласників. У «Калинці», «Центрі розвитку дитини», «Марите», «Джерельці», «Теремку»  навчаються учні першого класу. Комфортні умови, плавний перехід дошкільнят із одного соціального статусу до іншого значною мірою покращує їх адаптацію та полегшує перебіг навчання.

Дошкілля Славутича – це вдале поєднання найрізноманітніших форм роботи із дітьми, які щодня отримують комплекс освітньо-виховних, оздоровчо-лікувальних та інших послуг. Заняття, свята, розваги проводяться в ошатних музичних залах. Фізкультурні зали забезпечені нестандартним фізкультурним обладнанням та сучасним інвентарем, що допомагає здійснити ефективні фізкультурно-оздоровчі заходи. Кабінети практичних психологів – це той осередок, який допомагає соціально-особистісному розвитку дитини. Тут знайдуть свої відповіді на низку актуальних питань й батьки вихованців, й педагоги дитсадка. У кожному садочку є методичний кабінет із бібліотекою, фізкультурний вуличний майданчик, групові приміщення зі спальнями та приймальнями,  оригінальні вуличні майданчики. Гордістю дошкільних навчальних закладів «Калинка», «Центр розвитку дитини», «Джерельце», «Крунк», «Теремок» є плавальні чаші, які розпочинають свою роботу з початком опалювального сезону.

Гурткова робота в садочках має різні напрямки: фізкультурно-оздоровчий чи не найпопулярніший. Інструктор із фізкультури дошкільного навчального закладу № 1 «Калинка» Пінчук Тетяна проводить з дітьми 5-6, 6-7 років життя заняття з силової гімнастики. Приймак Ольга, інструктор із фізкультури дошкільного навчального закладу № 5 «Джерельце», проводить заняття за парціальною програмою плавання «Дельфінятко» для дітей 3-7 років. Адаптована програма «Старт» впевнено впроваджується в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) комбінованого типу № 6 «Крунк» інструктором із фізкультури Бойко Оксаною. Володіння інформаційно-комунікаційними технологіями — вимога часу. В дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) компенсуючого (санаторного) типу № 4 «Марите» для дітей працює гурток «Комп’ютерні цікавинки». Останні роки неабиякий інтерес набирає робота студій, зокрема в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) комбінованого типу «Центр розвитку дитини» працює студія «Поліглот». Заняття, які проводить Под’ячев Олександр, знайомлять дітей зі світом англійської мови, звичаями та культурою англомовних країн. Засвоєння матеріалу відбувається під час ігор, руханок, завдань, що несуть в собі моменти-сюрпризи. Гурток «Флористика» очолює вихователь дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 8 «Теремок» Харченко Світлана. Програма гуртка має на меті розвинути у дітей художньо-естетичні смаки, вміння працювати з природнім матеріалом.  

Батьків вихованців турбує питання медичного контролю, це цілком виправдовує себе. З 1998 року в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) комбінованого типу № 6 «Крунк» результативно працює центр охорони зору (тифлоцентр), де здійснюється комп’ютерна діагностика та оцінка стану функціональних систем зору, надається кваліфікована допомога дітям із різними патологіями органів зору. Центр діагностики та корекції проблем мовлення, логопедичний пункт успішно функціонує у дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) «Центр розвитку дитини». Кімнати іонізації (спелео кімната) працюють в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) компенсуючого (санаторного) типу № 4 «Марите» та в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) комбінованого типу «Центр розвитку дитини». У цих закладах  надаються процедури синглентно-кисневої терапії. Міні-фізіокабінети з лікування та фізіотерапії працюють у «Калинці», «Джерельці», «Теремку».

Відвідуючи заклади напередодні нового навчального року, О.В.Васянович, провідний спеціаліст по роботі з дошкільними навчальними закладами відділу освіти виконавчого комітету Славутицької міської ради,  сказала: «Приємно, що для дошкілля Славутича традицією є брати активну участь у різноманітних конкурсах, заходах, фестивалях та виборювати перемоги».  Дійсно, минулий навчальний рік видався щедрим на перемоги. У 2012 році два дошкільних заклади взяли участь у Всеукраїнському конкурсі веб-сайтів дошкільних закладів. І місце посів дошкільний навчальний заклад № 6 «Крунк», який також отримав спеціальний приз освітнього веб-порталу «Педпреса» у номінації «Глядацькі симпатії»; лауреатом цього конкурсу став дошкільний навчальний заклад № 4 «Марите». У 2012 році «Марите» став також лауреатом Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу –  Школи сприяння здоров’ю з номінації «Дошкільний навчальний заклад − Школа сприяння здоров'ю», переможцем обласного конкурсу на кращий спортивний майданчик. Матеріали педагогічної діяльності «Марите» гідно представили Київську область на конкурсі-виставці «Кращий дошкільний навчальний заклад» та визнані одними з кращих. У 2012 році редакція Всеукраїнського видання «Дитячий садок» видавництва «Шкільний світ» нагородила відзнакою «Зірка дошкілля» Терещенко І.А., методиста із дошкільної освіти міського методичного центру відділу освіти виконавчого комітету Славутицької міської ради.  

У червні 2012 року з нагоди святкування дня міста м. Славутич відвідав Президент України В.Ф.Янукович. За участі Міністра освіти й науки, молоді та спорту Табачника Д.В. та Голови Київської обласної адміністрації Присяжнюка А.Й. голова держави ознайомився з презентацією на тему «Взаємодія освітнього закладу з міською громадою засобами інформаційних ресурсів» у дошкільному навчальному закладі № 6 «Крунк».

У липні 2013 року у Славутичі під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Жебровського Б.М. відбулися громадські слухання «Українська школа: реалії і кроки до якісної освіти». Зустріч із серії громадських діалогів було присвячено темі наступності між дошкіллям та початковою школою. Заступник Міністра освіти і науки України Жебровський Б.М. визнав значними досягнення освітньої системи Славутича у цілому й дошкільної освіти міста зокрема.

Про весь спектр послуг та досягнень дошкілля Славутича годі й писати. Ще безліч цікавого та нового ви можете побачити на власні очі, ознайомившись із діяльністю «Калинки», «Центру розвитку дитини», «Марите», «Джерельця», «Крунка», «Теремка», завітавши  на  їх офіційні веб-сайти в Інтернеті та відвідавши садочки безпосередньо.  

Отже, доступ до дошкільної освіти в місті Славутич - відкритий і багатогранний. Ласкаво запрошуємо до нас у гості!   

Наближається свято Всеукраїнського дня дошкілля, яке відзначатимуть 27 вересня всі педагогічні працівники та ті, хто працює в цій царині. Ми пишаємося тим, що серед багатьох знаменних та пам’ятних дат, які святкуються на державному рівні, є і цей день. Адже це свідчення того, що працю всіх, хто плекає та опікується українським дошкіллям, цінують і поважають. Усім зичимо творчих ідей, міцного здоров’я, успіхів, процвітання та щастя! Інформація з сайту:   http://slavmmc.at.ua

Переглядів: 582 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК