...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Жовтень » 5 » "Розслідування" вихованців групи "Ягідка". Із усіх сучасних винаходів для дітей, шоколадні яйця з іграшками - дійсно геніальний вінахід!
10:20 AM
"Розслідування" вихованців групи "Ягідка". Із усіх сучасних винаходів для дітей, шоколадні яйця з іграшками - дійсно геніальний вінахід!
 
 
  Ви, звичайно, пам'ятаєте репортаж дітей і вихователя середньої групи Катерини Клімочкіної про історію рекламної компанії "Льодовиковий період", яку проводив магазин "Сільпо"? (Здається було близько дев'яноста переглядів цього репортажу! Вітаємо, Катерина Володимирівна! Це точно успіх!). Діти із задоволенням беруть участь в таких "розслідуваннях", тим більше мова йде про їх субкультуру і їх власні інтереси. Сьогодні нове "розслідування"! Воно стосується кіндер-сюрпризів!"Ігри з кіндер-сюрпризом". Поради від вихователя Катерини Климочкиною.

Можно із впевненістю сказати,що із усіх сучасних винаходів для дітей, шоколадні яйця з іграшками-дійсно геніальний винахід! 
 З цією іграшкою,яка ховаєть у середині шоколадного яєчка можно придумати безліч розваг і цікавих занять, був би час і бажання. 
 Найчастіше іграшки з кіндер-сюрпризів колекціонують, але діти дошкільного віку дуже швидко втрачають інтерес, тому ідею колекціонування вони будуть підтримувати не довго, тому бажано займатися цим разом з малюком. 
 Ці чудо-іграшки прекрасно розвивають дрібну моторику рук. Ви можете накидати іграшок у посудину з водою і попросити дитину виловити їх, при цьому придумуйте нові способи "виловлювання" іграшок. 
 Можно використовувати іграшки для розвитку пам'яті та мислення. Поставте у ряд 5 чи більше іграшок, хай дитина їх роздивиться декілька секунд, а потім закриє очі, заховайте одну. Дитина повинна сказати, яка іграшка зникла. Далі ви можете додавати іграшки, забирати декілька, міняти місцями. 
 Якщо у вас є іграшки із різних серій - це ще краще! Попросіть дитину розсортувати їх по групах за кольором чи розміром. Поставте перед дитиною декілька іграшок, наприклад 3 тварини і 1 автомобіль, попросіть назвати зайве і чому. 
 А ще можно провести таку гру: беремо декілька іграшок і починаємо описувати одну з них, а дитина повинна здогадатися, про яку іграшку йде мова. Можно мінятися з дитиною місцями, нехай вона описує, а ви - здогадайтеся. 
 Іграшки з кіндер-сюрпризу чудовий лічильний матеріал. Їх можно просто перераховувати, вчити порядковій лічбі. Маленькі іграшки дуже зручно порівнювати,а також придумувати і вирішувати прості задачі. 
 Дуже люблять діти "розселяти"тварин із кіндерів. Постеліть звичайну карту на підлозі і розставляйте з малюком іграшки, хто де живе. 
Я впевнена,що ваша дитина буде просто у захваті від таких занять.


Фото вихователя Катерини Климочкиної.

 


  Кожен рік, починаючи з 1999-го, в світі продається шоколадних яєць «Кіндер-сюрприз» більш ніж на мільярд доларів. Сьогодні компанія «Ферреро» займає третє місце в світі після таких шоколадних гігантів, як «Нестле» і «Марс». 

 

  «Кіндер Сюрприз» - це кондитерський виріб у вигляді шоколадного яйця, що містить усередині маленьку іграшку; спочатку було призначене для дітей. Іграшки розробляються як власними, так і запрошеними дизайнерами і (за весь час існування) виготовлялися багатьма компаніями по всьому світу.

  «Сюрпризи» з шоколадного яйця радують нас з 1972 року. Їх винахідником був швейцарець Генрі Рот - дизайнер, якому в голову прийшла ідея створення іграшки, що міститься всередині Кіндер Сюрприз.

 

 

 

 8 фактів про Кіндер Сюрприз

 Для країн з жарким кліматом яйця Кіндер Сюрприз з іграшками усередині випускаються Ferrero в менш «плавному» варіанті під назвою Kinder Joy.

 У зв'язку з поширенням мережі Інтернет, виробниками «Kinder Surprise» було введено новшество - «Інтернет-сюрприз».

 У лютому 2007 року на аукціоні eBay колекція з 90000 іграшок витягнутих з яйця Кіндер Сюрпризу була продана за 30000 €.

В Італії та Іспанії шоколадні яйця називаються «Kinder Sorpresa». У Німеччині - «Kinder Uberraschung» У Португалії та Бразилії - «Kinder Surpresa». У Швеції та Норвегії - «Kinderoverraskelse». У США - «Kinder Surprise».

 Крім Кіндер Сюрпризу компанія «Ferrero» виробляє цукерки, драже, тістечка, пасти, шоколад, батончики: Ferrero, Raffaello, Fiesta, Nutella, Duplo, Тік-Так і інше, інше ...

 Шоколадне яйце Кіндер Сюрприз заборонено до продажу в США, де згідно з федеральним законом 1938 не можна вкладати неїстівні предмети в продукти харчування.

 За 30 років існування Кіндер Сюрпризу було продано 30000000000 шоколадних яєць.Інформація з сайту arhiv-statey.pp.ua

 
Переглядів: 1384 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 2
2
2 katy   [Матеріал]
Вихованці групи "Ягідка" у захваті від занять та ігор з іграшками з "кіндер-сюрпризів".

3
1 Tany   [Матеріал]
Цікава інформація, а також чудові дітки на фото!!! heart

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК