...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Серпень » 30 » Освітній портал ПедПРЕСА започаткував досить оригінальну акцію, вирішивши зібрати запитання, неприємні для міністра Дмитра Табачника.
8:06 AM
Освітній портал ПедПРЕСА започаткував досить оригінальну акцію, вирішивши зібрати запитання, неприємні для міністра Дмитра Табачника.
Освітній портал ПедПРЕСА започаткував досить оригінальну акцію, вирішивши зібрати  запитання, неприємні для міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника. Завдання не з легких, адже, враховуючи неоднозначну популярність міністра, дуже велика кількість людей буде змагатися за можливість запитати в нього щось каверзне.

  Редакція порталу ПедПРЕСА визначить ТОП-10 найбільш неприємних для Дмитра Табачника запитань. І що найцікавіше, – журналісти вже отримали від міністра згоду – він готовий дати докладну відповідь на кожне запитання з «неприємної десятки».

  Відсьогодні і до 10 вересня відвідувачі порталу можуть залишити свої запитання для міністра на тему освіти, політики і навіть особистого життя.

  Звернутися до міністра можна в коментарях під цим матеріалом, на сайті Pedpresa.com

Переглядів: 510 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК