...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Жовтень » 9 » Дуже гарячі новини. Увага учасникам Фестивалю дитячої поезії та «Кращий дитячий малюнок (ілюстрації) до вірша»!
9:14 PM
Дуже гарячі новини. Увага учасникам Фестивалю дитячої поезії та «Кращий дитячий малюнок (ілюстрації) до вірша»!

  Організатори Фестивалю дитячої поезії звертаються до учасників у категорії «Кращий дитячий малюнок (ілюстрації) до вірша» з проханням надіслати оригінали робіт на адресу: м. Київ, пр-т Перемоги, 10, кабінет 212.  Запрошуємо всіх на фінал  Фестивалю, що відбудеться 24 жовтня у Київському міському Будинку вчителя (за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 57). Під час проведення Фестивалю всі конкурсанти отримають дипломи.

  Нагадуємо, що вперше в Україні Міністерство освіти і науки, молоді та спорту разом з освітнім порталом ПедПРЕСА та з участю творчих спілок, провідних дитячих поетів і митців оголошує Всеукраїнський фестиваль поезії для найменших митців та професійних майстрів римованого слова, адресованого дітям!

  Учасники номінацій «Кращий дитячий вірш» і «Кращий вірш поетів» беруть участь в інтернет-голосуванні на порталі ПедПРЕСА. Голосувати за учасників можна до 20 жовтня 2012 року ТУТ.
Автори віршів отримають від освітнього порталу ПедПРЕСА корисні й потрібні кожній сучасній людині подарунки – електронні книжки!

Переглядів: 565 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК