...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2011 » Листопад » 14 » Сузір’я "Крунк". Є.Гапчинська в нашому інтер`єрі
7:36 PM
Сузір’я "Крунк". Є.Гапчинська в нашому інтер`єрі
 
  Ми використовуємо в інтер`єрі нашого закладу репродукції ілюстрацій Є. Гапчинської до книги "Кімнатний ангел Гоша"
 
  Євгенія Гапчинська — популярна українська художниця-живописець. Народилася 15 листопада 1974 р. в Харкові. П’ята дитина в сім’ї. У п’ятирічному віці пішла до школи, а в 13 років стала студенткою Харківського художнього училища. Закінчила Харківський художній інститут. Стажувалася в Нюрнберзькій художній Академії. У 2000-му році переїхала до Києва. Живописно-виставкову діяльність розпочала 2002-го року.
Популярний живописець, роботи якої продаються найдорожче серед сучасних українських художників. Визначає себе як шаленого трудоголіка, який щороку робить з півтора десятка нових виставок в Україні, Росії, Франції, Бельгії, Англії, Нідерландах та інших країнах. Її персонажі, як з’ясувалося, більш ніж природно почуваються на сторінках дитячих книжок.
   А ще у Гапчинської своя галерея в центрі Києва, сила-силенна проектів у світі моди та глянцю... Щастя потрібне всім. Київська художниця зробила щастя своїм брендом, а себе називає «постачальником щастя №1». Картини Жені Гапчинської, життєрадісні та світлі, населені кумедними і зворушливими людинками, охоче купують і музеї, і приватні особи — ті, хто може дозволити собі таке щастя.
Переглядів: 1250 | Додав: Lora | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК