...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2011 » Грудень » 9 » Фотофакт. Екскурсія до "Центру поштового зв’язку" дітей спеціалізованої групи "Дружна сімейка".
9:54 AM
Фотофакт. Екскурсія до "Центру поштового зв’язку" дітей спеціалізованої групи "Дружна сімейка".
 
  Під час организації життедіяльності дітей в дошкільному закладі педагоги піклуються про те, щоб діти були компетентними особистостями і за межами садка.
  Активне пізнання навколишнього світу дає малюкові цилісну картину світу, робить її життєздатною, розвиненою особистістю яка виявляє творчість та ціннісне ставлення до навколишнього світу. Те, наскільки дошкільник орієнтується в призначенні різних споруд соціального призначення, правилах користування ними, наскільки він уміє безпечно, культурно та морально поводитись в громадських місцях, значною мірою визначає його життєздатність.
  Діти разом з вихователем І кваліфікаційної категорії, яка має нагрудні знаки "Відмінник освіти України" та  "Софія Русова", Трухан Валентиною Панасівною відвідали "Центр поштового зв’язку" нашого міста, з метою ознайомлення з наданням послуг поштового зв’язку, які направлені на задоволення доручень користувачів поштовими послугами (приймання, обробка, перевезення, доставка, вручення поштових відправлень (листів, листівок, посилок тощо).
Переглядів: 706 | Додав: Lora | Рейтинг: 3.7/7
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК