...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2011 » Листопад » 24 » Фотопроект. Репортаж з організації освітньо-виховної діяльностів в тифлогрупі №11 "Дзвіночки"
11:54 AM
Фотопроект. Репортаж з організації освітньо-виховної діяльностів в тифлогрупі №11 "Дзвіночки"
  Головна мета особистісно орієнтованого підходу до організації навчально-виховного процесу - сприяти особистісному зростанню дитини і педагога. Однією з визначальних цінностей розвитку дитини є індивідуальне самопізнання та самовираження.
 
 
 
  Основна педагогічна стратегія в роботі з дошкільниками - допомога, повага, підтримка дитини, підвищення її свідомого ставлення до процесу пізнання. Основним джерелом навчального процесу є активність малюка, а головним способом пізнання навколишнього світу - є її власний досвід. Такий вид навчальної діяльності, як експериментування, дозволяє малюкові спільно з педагогом знаходити відповідей на власні запитання.
 
 
  Вихователь, зі званням "Вихователь-методист", Ведмідь Ніна Миколаївна разом з дітьми старшого дошкільного віку організувала та провела цікаве експерементування за темою: "Як чумаки в Крим по сіль ходили".
 
 
  В ході заняття (експерементування) діти отримали знання щодо властивостей солі: чи розчиняється вона у воді, чи є повітря в грудці солі, як вона утворюється. Творчим пошук, конкретні дії, вільний вібір форм та методів навчання вихователем, дозволили дошкільнятам отримати нові знання та емоційне задоволення.
Переглядів: 682 | Додав: Lora | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 1
0
1 Vasya   [Матеріал]
У Ніни Миколаївни завжди все на вищому рівні. А діти, які зацікавленні. surprised

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК