...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2013 » Лютий » 14 » Форум "Запрошуємо на урок".
9:01 PM
Форум "Запрошуємо на урок".
 
  19 лютого в рамках міського форуму «Запрошуємо на урок», відповідно до плану роботи дошкільного закладу на лютий 2013 року, вихователь-методист Надточей Вікторія Олексіївна проведе  відкрите семінарське заняття для педагогів закладу з теми «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності дошкільного закладу».

Використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі в дошкільному навчальному закладі - це одна із самих нових і актуальних проблем у сучасній дошкільній педагогіці. Використання комп’ютера, інтерактивної дошки, мультимедіа та інших технічних засобів з метою виховання і розвитку творчих здібностей дитини, формування її особистості, збагачення інтелектуальної сфери дошкільника дозволяють розширити можливості педагога в організації навчального процесу з дітьми.

Педагог постійно вчить. Та щоб навчати ефективно, й сам педагог має постійно вчитись. Оновлювати та здобувати знання він має не лише з педагогічних дисциплін, йому варто опановувати нові галузі, наприклад ІКТ.

До участі в семінарі 19.02.2013 о 13.00 запрошуються педагоги міста.

Переглядів: 472 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК