...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Жовтень » 4 » У нас прем'єра. Ви відчули, що в наступну мить дитина вибіжить з кадру?! Жанрове фото вихователя групи "Теремок" Тетяни Слєпченко.
12:42 PM
У нас прем'єра. Ви відчули, що в наступну мить дитина вибіжить з кадру?! Жанрове фото вихователя групи "Теремок" Тетяни Слєпченко.
 

  Сучасна фотографія - область діяльності, що динамічно розвивається. З кожним днем ​​з'являються нові ідеї, нові композиційні рішення, нові погляди на ту чи іншу сторону предмета. На цей момент існує величезна безліч жанрів і видів фотографій.
  Зображення простих життєвих ситуацій є суть жанрового фото. Жанр повинен містити в собі якийсь сюжет, якусь маленьку історію, яка стелиться через зображення. Це, можливо, один з найбільш вільних видів фотографії. Тут немає якихось строгих канонів і догматів щодо того, як знімати і що знімати. Фотографу надана повна свобода творчої думки. У подібного роду фотографіях часто міститься якась думка, часто філософського характеру. Загалом, як кажуть, фотоапарат в руки і знімати!


  Тетяна працює у нас зовсім недавно. У неї достатній професійний досвід роботи з дітьми. Енергійна, відповідальна і цілеспрямована особистість. Таке враження вона справила на нас при прийомі на роботу


  У Тетяни вже є вища освіта, але коли я, при співбесіді, запропонувала їй піти вчитися на педагога-дошкільника, то вона трохи подумавши, майже відразу ж, дала згоду.

 
  Чесно кажучи, я не повірила, що вона піде вчитися. Але яке ж було моє здивування, коли через пару тижнів, вона прийшла до нас вже студенткою дошкільного факультету Ченіговского педагогічного університету.
  Тетяна, бажаємо Вам удачі, успіху, здоров'я! Ми раді, що Ви з нами! Старайтеся і у Вас все вийде!


  Вже довгий час говорять про те, що «сучасні діти перестали грати на вулиці». Що нинішні діти майже не беруть участь в таких галасливих вуличних іграх як, наприклад, догонялки, вони воліють сидіти вдома по двоє чи по троє і грати у відеоігри, або знаходитися наодинці і дивитися мультики. Звичайно, почасти, це правда. Але в дитячому садку часу на гру цілком достатньо. Близько чотирьох годин малюки щодня перебувають на свіжому повітрі.

  Знімати дітей велике задоволення. Особливо, коли вони чим-то зайняті. Дивіться самі ... Ви відчули, що в наступну мить дитина вибіжить з кадру?! Це не тільки додає знімку динаміки, але і покращує настрій тих, хто дивиться фотографії.
 

Фото вихователя Тетяни Слєпченко.

Переглядів: 553 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 3
0
3 Татьяна   [Матеріал]
Спасибо !

2
2 Tany   [Матеріал]
Раді новій колезі в нашому колективі! flower

1
1 romawka   [Матеріал]
Вітаємо Тетяну =) успіхів і натхнення)

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК