...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Січень » 17 » Фотофакт. День без нудьги. Ми прокинем зранку стежку біля ганку.
9:54 AM
Фотофакт. День без нудьги. Ми прокинем зранку стежку біля ганку.

  Базовий компонент дошкільної освіти визначає вміння дитини жити в злагоді з довкіллям, іншими людьми і сомою собою. Злагода з предметним довкіллям означає вміння дитини безпечно та результативно користуватися будь-якими предметами до вікових можливостей, докладаючи зусиль, долаючи труднощі, створюючи нове.

 

  Педагоги нашого закладу намагаються протягом усього дня, який дитина знаходиться в дитячому садку. стимулювати її активність, природнє прагнення діяти, пізнавати, створювати, робити щось корисне не лише для себе, а й для інших.

 

   Під час організації трудової діяльності дітей, як правило, акцент робиться не стільки на знаннях, скільки на формуванні дитячих потреб, мотивів, ставлень, досвіду, системи цінностей. Виховання ціннісного ставлення до предметного світу виробляє у дитини власну життєву позицію та робить дитину ініціативною і незалежною. 

                                       

      Саме в процесі практичної діяльності (на фото ви бачите, з яким задоволенням працюють діти різних вікових груп під керівництвом та з допомогою вихователів) у дитини формується внутрішня позиція щодо навколишнього, з’являється здатність усвідомлювати призначення, властивості різних предметів, власні дії та їх наслідки, активно розвивається потреба в реалізації власних здібностей, культивується інтерес до надбань інших. Дитина готова брати участь в суспільнозначучій діяльності. Вона усвідомлює рукотворне походження навколишнього предметного світу. Прибирая сніг лопатою кожна дитина отримує досвід про нелегку працю людини-трудівника (наприклад двірника) цінує зроблене руками людей, працює з інтересом, вчиться називати словом предмети (лопата, скребок, кошик) і свої дії з ним (розгрібати, збирати, вимітати) і розуміє, що працелюбність є показником людської гідності та здатності вдосконалювати себе (дитина іноді засмучується, коли виходить не гарно, або дуже радіє, якщо вправно все виходить). Поступово у дитини формується поняття, що кожна людина є не лише споживачем предметів, а й їх творцем.

Тихо, тихо сніг іде, 
Білий сніг, лапатий,
 
Ми у двір скоріш підем,
 
Візьмемо лопати.
 
Ми прокинем зранку 
Стежку біля ганку, 
Вийде мама з хати 
І почне питати: 
- Хто ж це так доріжку 
Вміє прокидати? 

               М. Познанська

Переглядів: 715 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 4
0
4 Vorontsova   [Матеріал]
Классные фотографии. Малиши очень стараются - это заметно сразу biggrin

0
3 aramat   [Матеріал]
От якби ще й батьки приєдналися! Власний приклад - важливий для дітей. Фото вражають. smile

0
2 Vasya   [Матеріал]
Трудове виховання в наш час дуже важливе, щоб чогось досягти треба наполегливо працювати.

0
1 Lora   [Матеріал]
Хочеться сказати спасибі батькам за допомогу в придбанні великих лопаток для чищення снігу.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК