...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Січень » 18 » Зимовий притулок для пташок.
11:25 AM
Зимовий притулок для пташок.

  Мета дошкільної освіти в галузі "Природа" - створити сприятливі умови для становлення у дошкільника компетентності в цій сфері життєдіяльності, сформувати зачатки екологічної культури, наукового світобачення та екологодоцільної поведінки.
 

   Педагоги закладу надають дітям можливість отримати знання, вміння та навички про природне довкілля як про цілісний живий організм, в якому взаємодіють повітря, вода, грунт, рослини, тварини, люди, у багатоманітності, єдності, русі, мінливості.


 Екологічна свідомість та екологічно доцільна поведінка - базис особистісної культури дитини. На фото ви бачите, як діти усіх вікових груп разом з дорослими відчинили пташині їдальні. Це один з прикладів розвитку гуманної взаємодії дитини з природнім довкіллям.

 

Я ладнаю годівнички 
Для горобчика й синички, 
Для малого снігурця 
Крихт насиплю і пшонця.
Прилітайте, друзі милі, 
Не лякайтесь заметілі!

             Анатолій Камінчук

 

Переглядів: 926 | Додав: Vika | Рейтинг: 4.7/6
Всього коментарів: 4
0
4 Miralissa   [Матеріал]
Підгодівля птахів взимку є одним з найважливіших біотехнічних заходів і одним із найреальніших шляхів допомоги пернатим. Гине пташка не від холоду, а від голоду. Тих птахів, які зимують вдома, дітвора та дорослі постійно підгодовують.

0
3 LadyQ   [Матеріал]
Із настанням холодів саме час подумати про годівнички для птахів, котрі залишилися зимувати у нашому місті. Їх можна вивісити на деревах у парку чи у дворі, якщо ж хочеться спостерігати за трапезою пернатих, – то за вікном чи на балконі.
Ідеї для пташиного меню:
- засушена горобина та глід
- підсохлий сир – твердий чи домашній
- залишки вареного рису та інших круп
- залишки вареної картоплі та інших овочів
- яблучні качани та очистки
- насіння клена та ясеня (його треба збирати восени, доки не облетіло)
- шишки, жолуді, горіхи.

0
2 aramat   [Матеріал]
Діти з великим задоволенням допомагають тваринкам: приносять корм для пташок, та кладуть його у годівнички, а як котика побачать то переживають, чим же його пригостити? Чи не холодно йому?

0
1 Vasya   [Матеріал]
Дуже позитивні фото.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК