...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2011 » Грудень » 7 » Фотофакт. Репортаж з організації навчально-виховної діяльності в сердній групі "Барвінок"
9:59 AM
Фотофакт. Репортаж з організації навчально-виховної діяльності в сердній групі "Барвінок"
 

    До чотирирічного віку у дитини вдосконалюються усі психичні процеси. Більш стійкою стає увага, диференціюються зорове, дотикове, слухове сприймання. Діти вже вміють розрізняти складні форми предметів та відтінки різних кольорів. Здатність реагувати на красу оточуючого їх світу набуває більш емоційного характеру і тому розвиток креативності в цьому віці, як здатності до творчості (однієї з базових якостей особистості, її ядра) є однією з задач дитячого садка під час планування, організації та ведення навчально-виховного процесу з дітьми. 

    Дитина любить творчість в усіх її проявах. Якщо педагог схоче, зуміє, зможе, попіклується про те щоб забезпечити для її прояву сприятливі умови, буде стимулювати дошкільнят робити щось по-своєму, дитина обов’язково буде проявляти оригінальність.

    Вихователь зі званням "Вихователь-методист" Щербак Наталія Михайлівна має власні чудові здібності до творчості. Вона малює, знає безліч нетрадиційних технік, пише вірші та прозу, тому до організації занять з дітьми відноситься креативно, вибирає теми занять таким чином, щоб кожна дитина в результаті своєї творчої праці досягла зразкового результату! Використовуючи техніку "Малювання предметом" (наприклад мандарином, який до того ж чудово пахне новорічним святом), дійсно отримаєш досить оригінальний малюнок. Дивіться самі. Це наші Малевичі!

Переглядів: 703 | Додав: Lora | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК