...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Лютий » 20 » Фотопроект. Устрій життя вихованців.
11:15 AM
Фотопроект. Устрій життя вихованців.
 
 

 Створення сприятливих умов для особистісного буття дошкільника, його повноцінної дитячої життєдіяльності, розвитку фізичних, психологічних та соціальних сил - основне завдання для педагогів нашого закладу. Повсякденне буття дітей передбачає наявність в розкладі дня дітей особистого часу, протягом якого дитина має право на самовизначення. Переважання в молодших та збалансованість у старших групах дошкільного закладу дитячих видів діяльності зі спеціально організованою навчальною роботою передбачає зростання питомої ваги пошукової, дослідницької, творчої активності дошкільнят. Чим  малюк буде займатись... грати, малювати, музикувати, спілкуватись та інше.  Підтримка й захист дитячої субкультури, повага до інтересів та потреб дитини, до її бажання мати свою територію, співтовариство, маленькі таємниці, а також піклування про розширення ступенів свободи дитини, зменшення ролі власних приписувань, розпоряджень, обмежень - це важливий аспект професійної діяльності вихователя. Відкритість педагога особистим та діловим контактам з вихованцем дозволяє встановити з ним довірливі взаємовідносини. 

 
 

 Вправляння дитини в навичках практичного життя, вмінні орієнтуватися, пристосовуватися й конструктивно впливати на навколишній світ, саму себе, найкраще здійснюється під час спілкування з природніми об’єктами. В кожній групі нашого дошкільного закладу обов’язково є куточок природи, де знаходяться кімнатні рослини та деякі тварини. Мешканців куточка природи діти бачать щоденно, що значно полегшує роботу вихователя; під його керівництвом малюки систематично спостерігають та піклуються про живих істот. В процесі догляду за ними діти отримують уявлення про різноманітність рослинного та тваринного світу, про те, як ростуть та розвиваються рослини та тварини, які умови для них потрібно створювати. В процесі догляду за рослинами та тваринами вихователь формує у дітей певні трудові  та моральні навички, виховує любов до природи.
 
 

 На фото ви бачите вихованців старшої групи "Перлинка", які разом з вихователем Лутченко Наталією Анатоліївною доглядають за рослинами. Діти уважні, зосереджені на виконанні доручень вихователя, яка використовуючи принцип індивідуалізованості, стимулюючи дію такого механізму формування екологічної свідомості, як емпатiя- потурбувалась про те, щоб дітям було цікаво якомога більше дізнаватися про рослини і догляд за ними.

Переглядів: 964 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 1
0
1 aramat   [Матеріал]
Нелегка справа, але діти зосереджені на роботі. Відразу видно, хто займається такою справою вдома.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК