...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2011 » Грудень » 5 » Фотофакт. Репортаж з організації навчально-виховної діяльності в групі "Ягідка". Екологічний проект "Зимівля звірят"
12:44 PM
Фотофакт. Репортаж з організації навчально-виховної діяльності в групі "Ягідка". Екологічний проект "Зимівля звірят"

   Для формування екологічної компетентності дітей, важливо враховувати їхні вікові та індивідуальні особливості, що позначаються на характері мислення, почуттів, поведінки, діяльності. У дошкільнят ставлення до природи значною мірою визначаються особливістю їхнього мислення. Діти ще не здатні чітко диференціювати своє "Я" і навколишній світ, тому що досвід спілкування з довкіллям обмежений. Вони роблять поверхове узагальнення і можуть встановлювати причинно-наслідкові зв’язки лише за допомогою дорослих.

     Оскільки життєвий простір - категорія інтегрована, яка охоплює всі сфери та аспекти життєдіяльності дошкільника, завдання педагога - створити оптимальні для його особистісного зростання умови в такій важливій сфері як природа. 

  Екологічний проект "Зимівля звірят" організований та проведений разом з дітьми молодшого віку вихователем Нашибою Ольгою Василівною дозволив малюкам розширити відомості про типові особливості та спосіб життя лісових мешканців взимку. Педагогу вдалось створити емоційно-позитивні умови для прояву дитиною внутрішньої чутливості до стану та змін в природі, заоохотити дошкільнят до емоційного відгуку на події що відбувались під час заняття. Це було дуже помітно в проявах мовленнєвої та дієвої активності малят.  Діти під час заняття демонстрували власну відповідальну поведінку та культуру буття в природньому середовищі.

Переглядів: 1058 | Додав: Lora | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 1
0
1 Кitti   [Матеріал]

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК