...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Лютий » 2 » Фотопроект "Золота серія занять". Репортаж з організації освітньо-виховної діяльності в групі "Перлинка"
10:02 AM
Фотопроект "Золота серія занять". Репортаж з організації освітньо-виховної діяльності в групі "Перлинка"
 
 

  Колектив закладу від щирого серця вітає вихователя старшої групи №6 "Перлинка" Лутченко Наталію Анатоліївну зі святом - першою в її житті професійною педагогічною атестацією!
  Наталія Анатоліївна закінчила Переяслав-Хмельницький національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди. Після закічення школи з срібною медаллю, вона деякий час працювала в нашому дошкільному закладі помічником вихователя  й зарекомендовала себе з найкращої сторони. Доброзичлива, вимоглива, добросовісна, уважна до дітей на будь якій посаді - так про неї говорять батьки та колеги. А діти її просто люблять.
   Згідно плану атестації педагогічних працівників на 2011-2012 навчальний рік Наталія Анатоліївна розпочала "Золоту серію занять" - традиційну в нашому закладі форму атестаційної роботи з педагогічними кадрами.
 
 

  На це свято зібрався майже увесь педагогічний колектив. Наталія Анатоліївна щедро поділилась досвідом своєї роботи з дітьми. На фото ви бачите дослідницький проект "Крапелька води, як колиска життя". В процесі спільної роботи над проектом діти познайомились з властивостями води, на власному досвіді переконались про можливості її впливу на живі організми, узагальнили уявлення про те, для чого потрібна вода і як з нею треба поводитись. 

 

 В процесі експериментування у дітей формувались навички дослідницької діяльності, вміння підтримувати діалог, відповідати на запитання. Заняття було надзвичайно корисним та цікавим, як для дітей так і для дорослих. Це заняття поправу займе своє належне місце в скарбниці передавого педагогічного досвіду нашого дитячого садка. З конспектом заняття ви зможете ознайомитись в розділі методична робота (інтегроване навчання).

 


 
Переглядів: 613 | Додав: Vika | Рейтинг: 4.5/8
Всього коментарів: 4
0
4 aramat   [Матеріал]
А яка українська мова у Наталії Анатоліївни! Просто любо слухати. Так тримати!!! biggrin

0
3 Inna   [Матеріал]
Очень понравилось занятие! Дети путем экспериментов сами делали выводы. Царила добрая атмосфера. Наталья Анатольевна дала детям новые научные знания. Дети владеют географическими познаниями, также пели, рассказывали стихи. Находите новое в знакомом и знакомое в новом. Пожелаем Наталье Анатольевне успехов!

0
2 LadyQ   [Матеріал]
З почином вас, Наталія Анатоліївна! Нехай і всі наступні ваші атестації пройдуть легко, швидко і корисно, а професійна майстерність у вас і так на висоті! respect flower

0
1 Nura   [Матеріал]
Діти просто в захваті.Наталя Анатоліївна, так тримати!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК