...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Жовтень » 8 » Інсталяція "Відчайдушні домогосподарки". Тамара Вишневецька, вихователь группи "Барвінок", запрошує увійти всередину. Ви готові? Просимо!
11:58 AM
Інсталяція "Відчайдушні домогосподарки". Тамара Вишневецька, вихователь группи "Барвінок", запрошує увійти всередину. Ви готові? Просимо!
 

 Майже всі дівчатка-дошкільниці дуже люблять будь-яку домашню роботу. Але особливо приємним заняттям вважається "робота", яка робиться своїми власними руками і без допомоги дорослих, тому що дошкільнята більше обожнюють процес праці. Результат, звичайно, теж важливий, але про це вони будуть думати пізніше. Потрібно просто підрости! 

  У будь-якій сім'ї робота ділиться на тільки жіночу і тільки чоловічу. Гараж і обслуговування автомобілів, ремонт обладнання і будь-якого домашнього інвентарю - чоловіча робота. Приготування їжі, догляд за дітьми і старими батьками, як правило, це жіноча частина домашньої праці.

  Але вдома є такі обов'язки, які можуть виконувати, як жінки, так і чоловіки. Стірка, наприклад. Важливе заняття! Якщо є пральна машина, особливо останніх моделей, то прання перетворюється на приємне заняття. Про прасування білизни розсудливо промовчимо. Розібрати білизну на кольорове і біле, підібрати відповідні засоби для прання, завантажити білизну в машинку, попередньо уважно ознайомившись з інструкцією до неї, і натиснути кнопку. Все!

  Маленьких дівчаток потрібно все одно вчити прати білизну вручну. Поки це гра, але в дорослому житті це теж може стати в нагоді. Поки це доставляє радість і задоволення - це і є самий підходящий час для такого навчання.

Катя: У нас сьогодні прання.
Стеша: Треба намилювати багато, щоб усе було чисте-чисте.
Катя: Буде довго сохнути - сонечка нема.
Стеша: А ми повісимо на батарею в сушарці, правда, Тамара Дмитрівна?! І воно швидко висохне.
Катя: Ми молодці, правда?!
Тамара Дмитрівна: Звичайно, молодці, попрацювали на славу!


Переглядів: 667 | Додав: Vika | Рейтинг: 4.5/8
Всього коментарів: 5
0
5 natalija   [Матеріал]
hands Молодці!!!

1
4 LadyQ   [Матеріал]
Трудове виховання сприяє всебічному розвитку дошкільника. Праця потребує від дитини фізичних зусиль та сприяє підвищенню витривалості, зміцненню дитячого організму. Різноманітні рухи в процесі праці розвивають певні групи м’язів.
Праця завжди пов’язана з роботою уявлення. Дитина замислюється над тим, що й як їй зробити, які знаряддя праці та матеріали їй потрібні, ознайомлюється із властивостями предметів, матеріалів. Систематично виконуючи посильні трудові доручення, у малюка виховується вміння доводити діло до кінця, наполегливість, відповідальність, ініціатива. Він починає поважати працю інших людей.
Велику роль грає оцінка дорослих дитячої праці. Слід не просто сказати «молодець», «гарно попрацював», а конкретно вказати, що зроблено гарно, а що не зовсім вдалося. Неприпустимо наказувати працею: «За те що ти насмітив, сам будеш все прибирати». Дитину необхідно привчити до того, що, якщо вона граючись чи займаючись, насмітила, то вона повинна за собою поприбирати.
Праця для дитини повинна бути радістю. Праця може бути нагородою: «Ти навчилась бути охайною, - говорить мама донці, – тепер я тобі дозволю витирати чашки».
Праця приносить радість, якщо дитина отримує результат, й, навпаки, часті невдачі можуть викликати неприязнь до праці. Потрібно показати дитині правильні прийоми, терпеливо вчити, відмічати успіхи.
Необхідно формувати моральні мотиви праці: виконати доручення, щоб допомогти комусь, проявити опіку, доставити радість.

2
3 aramat   [Матеріал]
Повага дітей до праці батьків, як джерела засобів існування, повага до зароблених ними грошей є важливою умовою трудового та морального виховання у сім'ї.Ми, спираючись на програмові вимоги, прагнемо до того, щоб діти виявляли працелюбність, відповідальність, організованість.Щоб вміли користуватися побутовими предметами за призначенням, прагнули полегшити працю дорослих.Щоб самостійно долали труднощі, прагнули довести розпочату справу до завершення.Були здатні оцінити результат своєї роботи та однолітків, внести корективи, виправити помилки.
Дівчатка, справді, працювали, як ДОРОСЛІ.

2
2 katy   [Матеріал]
Справжні маленькі хазяєчки!!!

4
1 svetik   [Матеріал]
Умнички,все делали по - взрослому!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК