...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Травень » 7 » Гаряча пора відерець, лопаток і формочок. Песочных куличей – не ем. Да что ж я, маленький совсем?!
1:49 PM
Гаряча пора відерець, лопаток і формочок. Песочных куличей – не ем. Да что ж я, маленький совсем?!

 

  Пісочниця, як і раніше залишається улюбленим місцем гри для дітей на вулиці в теплу пору року. Перші контакти малюків один із одним відбуваються в пісочниці. Перші іграшки, які батьки купують своїй дитині – це відерце, совок та формочки.


 Як зробити процес гри з піском найбільш безпечним і цікавим для дітей 

  Кожен батько знає: можливості піску безмежні, особливо якщо задіяти хоча б трохи фантазії. Пісок діти люблять апріорі, саме тому готові годинами копирсатися в ньому, як завгодно і коли завгодно. Втоптувати ногами, робити паски і ламати їх, варити кашу з піску із зеленню і камінням, будувати замки, кидати вгору і іноді в співтоваришів.
  З теплого  прогрітого сонцем піску можна не тільки ліпити пиріжки, пізнаючи форми, сипучість та інші якості піску, але і закопуватися в нього по самі коліна.


  Користь ігор з піском. Ігри з піском вважаються корисними розвагами для дітей у віці 3-5 років. Граючи з піском, малюк розвиває дрібну моторику рук. Насипаючи в формочки пісок і викладаючи пісочні фігурки, дитина тренує координацію рухів, прищеплює точність і акуратність. Створюючи з піску різні фігури і будівлі, дитина розвиває свою фантазію та уяву. Спостереження і досвід психологів показують, що гра з пісок позитивно впливає на емоційне самопочуття дітей. Якщо в пісочниці грають кілька дітей, то вони в ігровій формі вчаться основам спільного життя в колективі. 

  Небезпеки при іграх з піском. Не варто забувати, що в пісочниці дитина піддається небезпеці   і може заразитися різними вельми неприємними хворобами. Найчастіше ігри з піском призводять до зараження трьома видами гельмінтів: гострики, аскариди, і токсокар. Тому, для запобігання розповсюдження інфекційно-паразитарних захворювань пісок у пісочницях щоденно зрихлюється та один раз на тиждень проводиться обробка кип’ятком. Забор кипятку проводиться за графіком, який розміщено на харчоблоці.


 
  Правила після гри з піском. Після прогулянки діти обов’язково переодягаються в чистий одяг, добре миють  руки і ноги, вмиваються.
  Навіть при дотриманні правил особистої гігієни, є можливість заразитися паразитами, тому приблизно раз на місяць необхідно здавати аналіз калу на виявлення яєць гельмінтів, не залежно від того, наскільки часто дитина грає з піском. Це дозволити виявити гельмінтози на ранній стадії і вилікувати її без наслідків для здоров’я малюка.


Переглядів: 1066 | Додав: Vika | Рейтинг: 4.7/12
Всього коментарів: 6
1
6 Iershik   [Матеріал]
Лежал песок,
Скучал песок
Сто тысяч лет, наверно.
Он был ужасно одинок,
И это было скверно.
Не в радость были песни гроз,
Не в радость - дождь из тучек.
Скучал в жару, скучал в мороз -
Весь мир песку был скучен...
И так ещё сто тысяч лет
Хранил бы он унынье,
Но был доставлен к нам чуть свет,
И не скучает, вовсе нет,
В песочнице отныне.

2
5 Vasya   [Матеріал]
Пісок для дітей це щось особливе. Вони на на нього злітаються, як бджоли на мед. А батьки весь час витрушують пісок з взуття і буркотять.

2
4 Tany   [Матеріал]
Дітки завжди люблять гратись з піском, а в в теплу пору року це справжнє задоволення для них! up

2
3 valentina   [Матеріал]
Песочница, песочница!
А в ней песок, песок.
Песочница, песочница!
Идем играть, дружок.
Песочница, песочница!
В руках у нас совок.
Песочница, песочница!
Мы черпаем песок.

1
2 LadyQ   [Матеріал]
Пісок — унікальний природний матеріал. У пісочниці акцент робиться на тактильній чутливості, «мануальному інтелекті» дитини. Тому перенесення традиційних навчальних і розвивальних завдань у пісочницю дає додатковий ефект. З одного боку, суттєво підвищується мотивація дитини до занять. З іншого — розвиток пізнавальних процесів відбувається інтенсивніше й гармонійніше. А якщо врахувати, що пісок має чудову властивість «заземлювати» негативну психічну енергію, то в процесі навчальної роботи відбувається й гармонізація психоемоційного стану дитини. cool

3
1 GusevaL   [Матеріал]
М. Ершова

Песочница, песочница,
В песке вся детвора.
Построить домик хочется,
Забавная игра.
Речной песочек, меленький –
Хорош для куличей.
Склонился повар беленький
Над формочкой своей.
А вот Андрюша с Васенькой –
Ребята хоть куда.
Везут в машинах красненьких
Песок туда-сюда.
Бывают столкновения –
Но это не беда.
Ссора – на мгновение,
А дружба навсегда.
Большая настоящая
Кипит работа тут.
И люди работящие
В песочнице растут.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК