...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Січень » 31 » Зарядка для розуму!Оптимізація взаємодії педагога з батьками.
9:08 AM
Зарядка для розуму!Оптимізація взаємодії педагога з батьками.
 
 

 

 
 
 Базова програма розвитку дитини дошкільного віку "Я у Світі"в розділі "Оптимізація взаємодії педагога з батьками" розкриває зміст стратегії і тактики взаємодії педагогів з батьками, яка стосується осучаснення предмета розмов, розширення спектру життєво-важливих проблем, надання зустрічам більшої щирості, відвертості, конструктивності. Сьогодні вкрай важливо узгодити позиції та очікування педагогів та батьків, принаймні по основних напрямах, гуманізувати взаємодію, налаштуватися на необхідність професійного а особистісного самовдосконалення. 
 Основними  завданнями співпраці дошкільного закладу з батьками є: налагодження партнерських стосунків, які  б гарантували  всім учасникам освітнього процесу рівність, у розвязанні спільних задач, право на активну та конструктивну позицію; визначення спільних та специфічних для сімї і дошкільного закладу функцій, залишає за кожною із сторін право на свою особливу роль в вихованні дитини; сприяти розвитку рефлексії - здатності дивитися на ситуацію, подію, явище очима іншої сторони, брати до уваги чекання партнера; узгодити розклад життя та діяльності дитини в сімї та дошкільному закладі, зробити його взаємодоповнюючим; актуалізувати педагогічний потенціал родини, плекати свідоме ставлення до материнських та батьківських функцій підтримувати у батьків впевненість у своїх педагогічних можливостях. 
 Важливо базувати взаємодію на оптимістичній гіпотезі розвитку кожного учасника освітнього процесу, визнавати його право на помилку, надавати можливість її виправити. Що стосується змісту співпраці дошкільного закладу з батьками, це, насамперед, є розяснення батькам необхідності формування компетентної особистості в дошкільному віці (вміння поводитись гнучко, вчиняти адекватно, діяти доцільно, співвідносити вимоги зі своїми бажаннями та можливостями). Також важливо ознайомити членів родини зі змістом програми за якою працює заклад. В подальшому ми більш детальніше зупинимось на цих питаннях, сподіваємось вам буде це цікаво. 
 На фото ви бачите одну з форм оптимізації взаємодії педагогів і батьків - випуски газет "Партнер", які щоквартально зявляються в кожній групі. Тема випуску газети - завжди цікаві події, які стосуються дітей, педагогів та батьків.       
Переглядів: 1817 | Додав: Vika | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 1
0
1 Miralissa   [Матеріал]
Хочется выразить большую благодарность семьи Гаврилиным за такие чудесные, интересные и красочные шедевры!
Это о Вас такие чудесные и теплые слова:
Спасибо за то вам большое,
Что можно на вас положиться,
В спокойное время, лихое
За помощью к вам обратиться!
Живите спокойно, богато,
В красивой любви гармоничной,
Вы – лучшие мама и папа,
Желаем вам жизни отличной!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК