...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Серпень » 19 » Глава держави дав «зелене світло» працевлаштуванню молоді.
10:54 AM
Глава держави дав «зелене світло» працевлаштуванню молоді.

   Глава держави Віктор Янукович підписав один із найважливіших законів для молоді і таким чином дав «зелене світло» працевлаштуванню для молодих громадян України.

  Про це заявив народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів, голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони» Андрій Пінчук, інформує прес-служба ПР.

  «Відтепер молоді люди, які хочуть працювати, матимуть робоче місце і гідний рівень заробітної плати, а роботодавці – матимуть відповідні стимули для створення нових робочих місць», - наголосив Андрій Пінчук.

  Підписаний Президентом 15 серпня Закон «Про зайнятість населення» спрямований у першу чергу на стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, підтримку молоді у працевлаштуванні, створення умов для перенавчання тих, хто виявився неконкурентоспроможним на ринку праці, а також для людей зрілого віку.

  «Законом передбачено, зокрема, що роботодавцю, який працевлаштовуватиме на новостворені робочі місця молодь на перше робоче місце, осіб віком від 50 років та інших із числа неконкурентоспроможних громадян на ринку праці строком не менше ніж на два роки, компенсуватимуться витрати, пов’язані зі сплатою єдиного соціального внеску без обмеження у розмірі заробітної плати протягом першого року. Встановлено, що роботодавець, який протягом року створював робочі місця та забезпечував виплату заробітної плати у розмірі не нижче трьох мінімальних заробітних плат, у наступному році має право на зменшення розміру єдиного соціального внеску», - зазначив народний депутат.

  У законі передбачено й стимулювання місцевої влади до покращання інвестиційного клімату в регіоні, створення нових робочих місць шляхом внесення зміни до Бюджетного кодексу України в частині збільшення нормативу відрахувань від податку на доходи фізичних осіб, що зараховується до доходів бюджетів сіл, селищ, міст районного значення, з 25% до 100%. Передбачено, що суб’єкт малого підприємництва, який створює нові робочі місця та працевлаштовує на них безробітних строком не менше ніж на два роки, протягом першого року отримає щомісячну компенсацію у розмірі мінімального страхового внеску.

  «Для студентів денної форми навчання ВНЗ та ПТУ буде запроваджено стажування з відкриттям трудової книжки. Молодим працівникам, які погодилися працювати у сільській місцевості, надаватимуться «стартові виплати». Особи віком від 45 років (страховий стаж більше 15 років) матимуть право на одноразове отримання ваучера на професійне навчання. Законом також передбачено встановити статус безробітного особі, яка не працює, з першого дня звернення до Державної служби зайнятості», - підсумував Андрій Пінчук.

Переглядів: 432 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 2
1
2 Zina   [Матеріал]
Дуже важливий закон.

1
1 Аня   [Матеріал]
Хорошая новость.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК