...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Жовтень » 2 » Вашій увазі спеціальний проект сайту ММЦ. Гортаємо сторінки книги педагогічної творчості, натхненної праці та ініціативи освітян Славутича.
7:49 PM
Вашій увазі спеціальний проект сайту ММЦ. Гортаємо сторінки книги педагогічної творчості, натхненної праці та ініціативи освітян Славутича.
 
  Сапугліцева Лариса Олексіївна, вихователь-методист ДНЗ № 6 «Крунк». Сапугліцева Лариса Олексіївна народилась в квітні в Свердловської області, в Росії. Після закінчення педагогічного училища, по розподіленню була направлена на роботу вихователем дитячого садка в місто-супутник Белоярської АЕС. Відпрацювавши рік, по комсомольській путівці переїхала в Казахстан, де вісімнадцять років відпрацювала вихователем спеціалізованого дитячого садка для дітей з порушенням зору. В 1988 році разом з сім’єю переїхала в м.Славутич, де впродовж багатьох років, до виходу на заслужений відпочинок, працювала вихователем-методистом «Крунка». Лариса Олексіївна унікальна творча особистість. Здається, що її руки вміють робити все - вишивати, шити, в’язати, готувати смачні оригінальні страви. Вона має неабиякі дизайнерські здібності, від декору приміщень до дизайну ландшафту. Якщо мова йдеться про її людські якості, то це вище будь-яких похвал! Добра, чуйна, уважна, дуже лагідна людина, яка завжди готова прийти на допомогу будь-кому хто її потребує. Педагог і Людина з великої літери. Ми пишаємось тим, що мали і маємо змогу спілкуватися з нею. Хоча вона вже не працює в садочку, але по першому зову приходить на допомогу. Лариса Олексіївна має нагрудний знак «Відмінник освіти України».
 

Сайт ММЦ:  http://slavmmc.at.ua/

Гортаємо сторінки книги педагогічної творчості, натхненної праці та ініціативи освітян Славутича тут

Переглядів: 559 | Додав: GusevaL | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 6
0
6 svet@lana   [Матеріал]
О таких людях, как Лариса Алексеевна, ходят легенды: нет такого дела, которое не подвластно ее рукам, творческой фантазии, душевной щедрости. Безграничный позитив, чувство юмора, уверенность в своих силах - вот ее кредо.

1
5 svetik   [Матеріал]
Лариса Алексеевна всем нам помогала украсить группы,поменять дизайн.Она умеет все!

1
4 Zina   [Матеріал]
У Ларисы Алексеевны волшебные руки.

1
3 Аня   [Матеріал]
Я тоже познакомилась с Ларисой Алексеевной, и впечатление самые приятные.Согласна со всем, что написано.

1
2 LadyQ   [Матеріал]
В Лариси Олексіївни була ще одна професія, яка не записувалася до трудової книжки - вона була мамою для всіх молодих дівчаток, що працювали в "Крунку". Та й сьогодні багато хто з нас звертається до неї за порадою, адже це дуже мудра людина. Здоров'я, щастя та довголіття Вам, Ларисо Олексіївно! heart

1
1 Lora   [Матеріал]
Лариса Алексеевна, у вас творческая душа и "золотые руки".
Мы любим вас heart

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК