...
Славутицький ДНЗ №6
"КРУНК"
Вітаємо, Гость
Головна » 2012 » Квітень » 4 » Про нас пишуть - hi-Tech вже з нами!
11:33 AM
Про нас пишуть - hi-Tech вже з нами!
 
     За підсумками Другого Всеукраїнського конкурсу "Веб-сайт - обиччя успіху", ми отримали подарункову річну підписку на журнал "hi-Tech у школі". Перший номер 2012 року вже з нами. На 10-11 сторінках журналу в розділі "Актуально" є публікація присвячена підсумкам конкурсу.
  Про журнал. Видання "hi-Tech у школі" допоможе читачам  оволодіти інформаційними технологіями та ефективно використовувати їх у освітніх процесах, крим того, ознайомить читачів із прикладами проведення уроків досвідченими вчителями. 
  Журнал поділено на рубрики, кожна з яких цікава та особлива, а усі разом вони формують просту в освоєнні і використанні енциклопедію комп'ютерних знань та інформаційних технологій. 
  Також "hi-Tech у школі" розпочинає створення бібліотеки методичних матеріалів та найкращих прикладів проведення уроків. 
  Увага приділятиметься не лише інформатиці, а й усім шкільним дисциплінам: мові, літературі, математиці, історії, географії тощо. 
  Підтримка видання в Інтернеті має на меті розбудувати систему спілкування освітян і зробити так, щоб жодна думка і досвід не були втрачені та знайшли свого користувача, однодумця, колегу та партнера. 
  Також шукайте журнал на твіттері: twitter.com/#!/hi_tech_school
  Інформація з сайту osvita.ht.ua
Переглядів: 510 | Додав: Vika | Рейтинг: 4.5/8
Всього коментарів: 1
1
1 svet@lana   [Матеріал]
hands

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Сентябрь

КРУНК